999 rezultate për

eger

Klopp i kënaqur me ndeshjan ndaj Ajax-it: Paraqitje e mirë, me të vërtetë një ndeshje e "egër" Jurgen Klopp ka përshëndetur paraqitjen e skuadrës së tij në fitoren 0-1 ndaj Ajax. Liverpool mori tre pikë në udhëti
"Jam e egër", Kejvina shfaqet joshëse e maskuar dhe me armë të ftohta (FOTO LAJM) Ajo është Kejvina dhe emri i saj nuk ka ndalur së dëgjuari që prej daljes së saj të parë në ekran. Modelja ka afro 70
E ëmbël apo e egër? Ja çfarë tipi keni sipas shenjës së horoskopit A jeni aq e ëmbël sa sheqeri apo a jeni pak e keqe? Është e gjitha e shkruar në yje! Zbuloni se ku është shenja juaj e z
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Shpëtimi i pandës ka rrezikuar zhdukjen e kafshëve të tjera Ruajtja e pandës nga zhdukja ka qenë një nga përpjekjet më të mëdha. Dekada përpjekjesh për të ruajtur këtë habitat e ka
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
''Ethet e papagallit'', një tjetër virus po kërcënon botën Mjekët kanë ngritur alarmin pasi tre persona u testuan pozitivë ndaj një infeksioni bakerial potencialisht vdekjeprurës
Pamje mahnitëse nga bota e egër (FOTO LAJM) Njeriu është shumë i lidhur me natyrën dhe gjithmonë do të mahnitet me atë që ajo ofron. Ju ftojmë të ndiqni galerinë
49 vjeç dhe në super formë, Naomi Campbell zbulon dietën "e egër" (FOTO LAJM) Naomi Campbell dhe pse është 49 vjeçe ajo vazhdon të jetë një nga ikonat e pasarelave. Linjat e saj trupore janë perf
Edhe kështu karantine s'kishit parë, Arnold Schwarzeneger dhe kafshët e tij bëjnë apel (VIDEO) Shumë yje ndërkombëtare kanë ftuar të gjithë për të parandaluar infektimin. Mes tyre edhe ikona e filmave aksion Arno
Gati hetimet, Tyson Fury përjashtohet tetë vite nga boksi? Anti-Doping në Mbretërinë e Bashkuar janë gati të hapin një hetim të ri mbi Tyson Fury dhe kushëririn e tij Hughie Fury
E keni vetë në dorë, 3 gjërat që duhet të bëni çdo ditë për të rënë nga pesha pa dieta e palestër Humbja e peshës pa bërë domsdoshmërisht ushtrime të mundimshme fizike, dhe pa ndjekur ndonjë dietë është e mundur. Kjo t
Foto unike që tregojnë se dimri i egër ka bukuri të rralla (FOTO LAJM) Kur është verë dhe nxehtë, shpesh do të dëshironim të ndodheshim në situata të klimës së ftohtë, jo mbytëse, të jetueshm
Kampioni i UFC i gatshëm për një duel të "egër" me McGregor Conor McGregor është në pritje për një kundërshtar të ri. Menaxheri i Jorge Masvidal, Abraham Kawa ka sugjeruar balla
Foto unike që tregojnë se dimri i egër ka bukuri të rralla (FOTO LAJM) Kur është verë dhe nxehtë, shpesh do të dëshironim të ndodheshim në situata të klimës së ftohtë, jo mbytëse, të jetueshm
Kamera kap një tufë derrash të egër në Gërmi (VIDEO) Një tufë derrash të egër është incizuar teksa lëvizte në Parkun e Gërmisë në Prishtinë në fund të muajit nëntor. Grup
Qeni me 'zemër' në hundë (FOTO LAJM) Një qen i racës dalmatin me një shenjë në hundë në formë zemre është bërë sensacion në Instagram. Pronari i qenit e p
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
"U prit si tradhtar në "Camp Nou": Figo kujton pikantet e klasikes më të egër Klasikja e 23 nëntorit 2002 (Barcelona-Real Madrid) hyri në histori si një nga më të zjarrtat ndonjëherë. E gjitha kjo,
Dorëzohet para Leopardit për pak kohë, por shikoni sa " trim" tregohet derri i egër kur dikush i vjen në ndihmë (VIDEO) Një derr i egër ka shfrytëzuar mundësinë e tij për t’u çliruar nga kthetrat e një leopardi kur një hienë u shfaq papritm