999 rezultate për

efron

Ky vend në Itali, shet shtëpitë për 1 euro Pandemia globale ndikoi shumë në sektorin e turizmit dhe eksperiencat e udhëtimeve, aq më tepër në Itali, si një nga ven
Taylor Swift hedh grepin tek Zac Efron? Prej kohësh, emri i Taylor Swift lakohet jo për projektet muzikore, për çmimet, apo tapetin e kuq, por për ndarjet me të
Gjimnastja merr një puthje nga Zac Efron Gjimnastja me më shumë medalje olimpike në historinë e SHBA, Simone Biles, fitoi edhe medaljen e katërt të artë në final
Zac Efron ndahet nga Michelle Rodriguez Pas dy muajsh pasioni, ka përfunduar dashuria midis Zac Efron dhe Michelle Rodriguez. “People” ka njoftuar se ata kanë v
Romancë e re, lidhen Zac dhe Michelle (FOTO LAJM) Për shumë kohë mendohej se aktori Zac Efron ishte në kërkim të dashurisë, por këtë fakt tashmë e konfirmojnë mësë miri d
Fund drogës dhe alkoolit, Zac Efron kërkon të ndryshojë Aktori Zac Efron i cili është në kërkim të një dashurie të sinqertë është shprehur se rehabilitimi i ka mësuar shumë gjë
Zac Efron shfaqet si femër, fotot të lëjnë pa fjalë (FOTO LAJM) Një video e cila tregonte Seth Rogen dhe Zac Efron të veshur si femër, ka qënë surpriza e radhës në show-n e mbrëmjes të
Njerëzit më të bukur të botës sipas "People" (FOTO-LAJM) Revista prestigjoze People ka publikuar listën e “Njerëzve më të Bukur të Botës”. Listë e cila udhëhiqet nga Jennifer Lo
Miqtë i "shkatërrojnë" oborrin Zac Efron-it Zac Efron është i zemëruar me miqtë e tij, pasi këta i "prishën" shtëpinë. Aktori 23 vjeçar është larg nga Los Angele
Zac Efron dhe Set Taylor Swift, bashkë në film Taylor Swift dhe Zac Efron janë komentuar si cifti më i fundit i Hollivudit. Gjithashtu, Swift dhe Efron, do të luajnë n