999 rezultate për

efektivet

Vlonjati nuk i bindet urdhrit dhe dhunon efektivët e policisë, arrestohet Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Vlorë. Sipas uniformave blu është arrestuar . M., 36 vjeç, banues në Hyso
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi
Avokati provokon policët që ta gjobisin me 50 mijë lekë: Shpejt, se nuk kam kohë! (VIDEO) Policia vazhdon aksionin në të gjithë Shqipërinë për të ndëshkuar me gjobë, shtetasit të cilët nuk mbajnë maskë. Avok
E deklaroi Lleshaj, efektivët mbi 50 vjeç do të hiqen nga policia për t'u punësuar roje Ditën e sotme Komsioni për Çështjet Ligjore ka miratura ndryshimet e reja në Policinë e Shtetit. Janë miratuar ndrysh
Kanosi efektivët e policisë, arrestohet 56 vjeçari Tre shoferë janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, ndërsa iu vunë prangat edhe shtetasit R.Zh., 35 vjeç, i shpallur
"Ju fluturoj nga puna, policë ku*va", dy vëllezërit kërcënojnë efektivët Shumë qytetarë u përplasën me policinë gjatë kufizimit të lëvizjes së lirë. Bëhet fjalë për ata shtetas që u vendosën pë
I "vunë flakën" dasmës, shkarkohen nga detyra 4 efektivët e policisë që bënë xhiron e rrjetit (VIDEO) Pamjet e disa efektivëve të policisë së shtetit që kërcenin me uniformë në një dasëm kanë bërë xhiron e rrjetit, ndërsa
Motori humb kontrollin, plagosen dy efektivët e policisë Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e p
Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron
E ëma e djalit që u dhunua nga policët sqaron ngjarjen: I kanë pasur të dhënat e mia Pak ditë më parë në media u bë publike videoja e një djali të mitur i cili u dhunua nga efektivët e policisë. Pasi u
Qeveria përgatit "fshesën" në polici: Si do largohen efektivët "barkderra" nga forcat e rendit Qeveria shqiptare ka miratuar një projektligj të ri për “Policinë e Shtetit” me anë të të cilit synon të lirojë nga radh
Tre efektivë të KFOR-it të infektuar nga koronavirus, vendimi i NATO-s për riatdhesimin e tyre Ditën e sotme, ministria e Shëndetësisë deklaroi se në 16 rastet e reja me koronavirus,3 prej tyre ishin efektivë të KFO
''Uroj që kjo pandemi të zhduket sa më parë'', çfarë kërkon Veliu nga efektivët dhe qytetarët Teksa numri i të prekurve shtohet çdo ditë, ka edhe nga ata shqiptarë të cilët vijojnë të jenë të pabindur dhe nuk respe
Me maska dhe kallashnikovë, efektivët e policisë blindojnë qytetin e Fierit Duket se forcat e Policisë nuk janë akoma të qeta dhe vazhdojnë kontrollet intensive nëpër qytetet e Shqipërisë. Edhe
Pamje skandaloze: Dy policë e mbajnë të riun, tjetri e qëllon me grushta (VIDEO) Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale teksa tre efektivë policie kapin një qytetar dhe e dhunojnë ndërsa
Aksion si në filma në Shkozet, dhunohen efektivët e policisë Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia e Durrësit. Konflikti ka nisur në një karburant në Shkozet ku disa
Policia tenton të shuaj konfliktin, 35-vjeçari kanos efektivët, por pas kësaj e pëson keq Policia e Tiranës ka arrestuar një 35-vjeçar, i cili akuzohet se ka kundërshtuar me forcë dhe kanosur një efektiv polici
Sulmohet Tom Doshi në Shkodër Ka mbaruar mbledhja e konstituimit të ri të Këshillit Bashkiak në Shkodër, ku kryetare këshilli është zgjedhur Brisela K
EMRAT/ E plagosi kushëriri, detaje të krimit në Tiranë Një konflikt mes disa personave në Pezë të Tiranë ka degjenuar në nxjerrjen e armëve duke lënë të plagosur. Nga të dh