999 rezultate për

efektivĂ

Ja si hyri në Shqipëri pajisja e dyshimtë e përgjimit Njësia Task-Forcë e Prokurorisë së Tiranës avancon hetimet në lidhje me përdorimin e dyshuar të një superpajisjeje ilega
Pezullohen dy efektivat e policisë të cilët morën rryshfet Policia e Shtetit ka pezulluar dy efektivë të policisë, pasi janë filmuar duke marrë rryshfet. Pas publikimit të një vid
Kur ka vendosmëri policia funksionon si skuadër Nga Gjirokastra ku zhvilloi takim me efektivat e policisë që morën e vazhdojnë të marrin pjesë në operacionin e Lazarati
Rrëmbejnë e dhunojnë dy fëmijë, pranga dy vëllezërve Dy fëmijë të familjes Ymerhalilaj nga Vlora janë rrëmbyer dhe keqtrajtuar në pyllin e Sodës nga dy vëllezër, të cilët ka
Burgaj pezullon nga puna 15 efektivë 15 efektivë të policisë së shtetit janë pezulluar përkohësisht nga detyra, për mos ruajtjen e mjediseve për ushtrimin e
"21 janari", Burgaj: Turma hodhi bomba tymuese Drejtori i Përgjithshëm i policisë së shtetit Hysni Burgaj deklaroi para komisionit hetimor të 21 janarit, se nuk ka pas