999 rezultate për

edukatorja

Video që po çmend rrjetet sociale, shikoni si ja mëson anglishten edukatorja shqiptare (VIDEO) Një edukatore shqiptare ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale për metodën e vecantë që iu mëson fëmijëve gjuhën angle
Edukatorja keqtrajton fëmijët, pamjet irritojnë jashtë mase prindërit (VIDEO) Videot kur fëmijët keqtrajtohen në kopësht apo çerdhe janë shtuar sëfundmi nisur edhe nga fakti se institucionet vendosi
Mizori në kopësht, edukatorja shtyn dhe rreh vogëlushët (VIDEO) Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka ngjallur polemika të shumta, pasi pamjet janë regjistruar brenda një kopshti
Edukatorja godet vajzën me karrike dhe e rrëzon për tokë (VIDEO) Një video shokuese e ka publikuar 'Dailymail' ku shihen pamje të tmerrshme se si një edukatore sillet me fëmijët në kops
Edukatorja rreh brutalisht dhe përplas në tokë foshnjen 8 muajshe (VIDEO) Ky është momenti shokues kur një foshnje 8 muajshe është dhunuar nga një edukatore në çerdhe. Video e postuar në in
Fëmijët qajnë nga uria! Edukatorja tregon ç'ndodh në çerdhet me menunë e re (FOTO LAJM) Ka shkaktuar një debat shumë të madh në rrjete sociale, debat i pasqyruar edhe në media në lidhje me dietën ushqimore të
Drejtoresha flet pas akuzave për dhunë: Më mori letrën nga duart me dhunë Pak ditë më parë u bë publike rasti i dhunës në një shkollë në Korçë ku edukatorja ka denoncuar në polici drejtoreshën e
Drejtoresha e mori zvarrë nëpër klasa, edukatorja tregon tmerrin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Korçë ku një edukatore është dhunuar fizikisht nga drejtoresha në sy të fëmijëve 5-vjeçar
E dhunoi mizorisht drejtoresha e kopshtit, edukatorja tregon plagët (FOTOLAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Sherr në urgjencën e Korçës, shefi dhunon gazetarët: Dilni jashtë se ju q* rracën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Sherri në kopësht, edukatorja tregon pse u rrah nga drejtoresha Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Ngjarje e turpshme në Korçë, drejtoresha rreh edukatoren në sy të fëmijëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Dënohet me burg edukatorja që rrahu fëmijën në kopësht Gjykata e Tiranës ka dënuar me 5 muaj e 20 ditë burg ish-edukatoren e një kopshti privat në kryeqytet, të kallëzuar për
Ndahet nga i dashuri, edukatorja i dhunon fëmijën në kopësht (VIDEO) Një edukatore, e cila ishte lidhur me një prej prindërve të fëmijëve që kishte në kopësht, i ka dhënë fund lidhjes. S
Trump dhe senatori Corker sherr në Twitter: "Paska munguar edukatorja sot" Presidenti amerikan Donald Trump shkëmbeu mesazhe fyese në Twitter me senatorin e partisë së tij republikane nga Tenesi,
Jepet vendimi, ja sa u dënua edukatorja që rrihte fëmijët e kopshtit “Diren”, Rreth nëntë muaj pas shpalljes fajtore të Anjeza Shabanit për “keqtrajtim të të miturve”, në kopshtin privat të administ
Denoncimi: Edukatorja e kopshtit detyron fëmijët të brohorasin për Ramën (VIDEO) Kandidati i Partisë Demokratike në Kavajë, Isa Sakja me anë të një statusi në Facebook ka publikuar sot një video ku sip
Dhunoi fëmijët, zbulohet dëshmia e edukatores në gjyq Denida Rexhepi, edukatorja e një kopshti privat në Tiranë, e dyshuar për ushtrim dhune ndaj fëmijëve gjatë ushtrimit të
Zbulohet se kush është edukatorja e arrestuar që dhunonte fëmijët (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar sot edukatoren e një kopshti privat në kryeqytet, pas kallëzimit të dy nënave, se i ka dh
Arrestohet edukatorja e kopështit, ushtronte dhunë ndaj fëmijëve Policia e Tiranë ka arrestuar edukatoren e një kopshti privat pas kallëzimit të dy prindërve se kishte ushtruar dhunë në