999 rezultate për

eduart

Grabitën kasafortën me ar, kush është pastruesja “skiftere” në arrati Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas Eduart Ngota, 32 vjeç dhe Zenel Dama 27 vjeç në kuadër të operacionit të
Garë për kryetarin, Eduart Selami bën një deklaratë të pabesueshme për Bashën Kandidati për kryetar të PD-së Eduart Selami vijon të ruajë gjuhën e moderuar dhe me tone të ulëta në garën brenda kampi
Deputeti i LSI-së sulmon Eduart Shalsin: Kutërbon si plehrat Akoma pa u formuar parlamenti i ri, LSI është hedhur në lëvizje. Vetëm një ditë pasi Eduard Shalsi, deputeti i PS-së
Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën Ashtu si e bija, nusja që helmoi vjehrren, edhe babai i 19-vjeçares Elda Tanushi akuzon vjehrrin e saj për përdhunim, du
Bëri vepër për Enver Hoxhën, hapen "dosjet" e Eduart Selamit (FOTO LAJM) Eduart Selami ka shpallur kandidaturën për kryetar të PD-së duke sjellë jo pak reagime në të djathtë. Një prej tyre ë
Eduart Selami i hap “luftë” Bashës, shpall kandidaturën për kreun e PD-së Ish- deputeti i PD-së, Eduard Selami i njohur si dnjë ndër kritikët më të mëdhej të kreut të PD Lulzim Basha sapo i ka h
“Godet” Eduart Ndocaj: Dëshira ime është të burgoset Meta…(VIDEO) Ish-aleati i Bashës, Eduart Ndocaj i ka sjellë një tortë nënkryetarit të partisë që ai drejton me rastin e ditëlindjes.
“Kaubojsin” e ze gjumi në avion, shikon çfarë i bëjnë shqiptarët (VIDEO) Disa pasagjerë shqiptarë që po udhëtonin ditën e djeshme me avion nga Amsterdami në Milano mes të huajve të shumtë kanë
“Ujku i Cërrikut” proteston krah Bashës (FOTO LAJM) "Ujku i Cërrikut” nuk ka munguar as në protestën e sotme të PD-së e cila po zhvillohet para Kryeministrisë. Në foton
Ish-deputeti i PS braktis Ramën, i bashkohet çadrës (FOTO LAJM) Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar, me kryetar deputetin e zgjedhur në radhët e PS-së për qarkun e Lezhës, Eduart Ndo
“Kaubojsi” i Lezhës braktis PS-në, i bashkohet çadrës Deputeti Eduart Ndocaj ka njoftuar se nuk do te marre me pjese ne Kuvend, duke iu bashkuar kauzës së opozitës për zgjedh
"S'do vjedhim si këta", pas Xhafajt, LSI sulmon edhe Eduart Shalsin (FOTO & VIDEO) Pas Fatmir Xhafës, një tjetër ministër i sapoemëruar i Ramës ka qenë nën objektivin e vartësve të Ilir Metës gjatë orëve
Skandali, Gjykata dhe IKMT-ja gjobisin qytetarin pa gjeneralitete Një 33-vjeçar nga fshati Pistull i Bashkisë Vau i Dejës është bërë "viktima" e radhës nga institucionet shtetërore.
"Balili mbrohet nga qeveria shqiptare" Deputeti i PS Eduart Ndocaj ishte sot për vizitë në shtëpinë e familjarëve të Klemend Balilit, nga ku do të deklaronte s
Sherr në Kuvend, Spaho: I pafytyrë! Shalsi: Palaço! (VIDEO) Fyerje e ofendime mes deputetit të PS-së, Eduart Shalsi dhe kreut të komisionit të PD-së, demokratit Spaho. Mbledhja
PROFIL/ Unë, bashkëshortja e "kaubojsit" (FOTO LAJM) Një vit më parë, Eduart Ndocaj mori mandatin e deputetit në Parlamentin shqiptar. Deri atëherë ishte një personazh i njo
Irritohet me bashkinë, Eduart Ndocaj ngre flamurin e tij në Lezhë (VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj di të jetë në qendër të vëmendjes me veprimet e tij. Bashkia e Lezhës kishte parashikuar që të zh
Dëshmia/ Vëllai i biznesmenit: “Më kërkoi një armë para ngjarjes” Biznesmeni i cili u gjet pa jetë në Kashar nga kalimtarë të rastit, duket se e kishte menduar vetëvrasjen. Në këtë përfu
Eduart Ndocaj kërcënohet me jetë Deputeti “kaubojs”, Eduart Ndocaj, është kërcënuar me jetë, e ndërsa denoncimi është bërë në Policinë e Durrësit nga kës
Eduart Ndocaj me parti të re Deputeti socialist Eduart Ndocaj ka formuar partinë e tij. Partia më e re në vendin tonë do të quhet “Besëlidhja Europia