999 rezultate për

edmond

Menaxhonin mbi 20 prostituta, gruaja shkatërroi grupin shqiptar në Itali Policia italiane ka shkatërruar një grup të vërtetë kriminal që drejtonte një rrjet prostitucioni në Itali. Banda drejto
Edmond Panariti largohet nga LSI, shkon në Presidencë Edmond Panariti ka ndërprerë angazhimin e tij me Lëvizjen Socialiste për Integrim. Në një postim në rrjetet sociale, Pan
"Po më ikën mosha", gruaja dhe burri përballen në Gjykatë pse nuk bëjnë dot fëmijë Pranvera dhe Edmondi janë të martuar prej 5 vitesh por ende nuk po arrijnë të bëjnë një fëmijë. Pasi janë vizituar, d
Nuk i mbijetoi COVID-19, humb jetën në Turqi inxhinieri i njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë inxhinieri i njohur i Elbasanit Edmond Tafa i prekur nga COVID-19. Mësohet se i ndjeri kishte disa
I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna hedh dyshimet e forta për trupin Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj
Përfundojnë votimet e dalin emrat, demokratët zgjedhin për Dibrën, Matin e Bulqizën Kanë përfunduar votimit në Dibër, Mat e Bulqizë për kandidatët me të cilët Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjed
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
Reagimi i ashpër i Edmond Budinës: Kërkuam anonimat, Rama shkeli Kushtetutën! Ditën e sotme kryeministri Edi Rama bëri publike dy emra të njohur, vëllezërit Budina si të prekur nga COVID-19. Sipa
Flet Edmond Budina: Jam me COVID-19, u infektova nga një grua Regjisori Edmond Budina ka folur për sa i përket lajmit që ka qarkulluar nëpër media se është infektuar me koronavirus.
Morën pjesë në mort, pse ISHP insistoi për tamponin e Edmond dhe Robert Budinës Ditën e sotme u raportua se dy vëllezërit Edmond dhe Robert Budina janë infektuar me koronavirus. Lajmi është bërë i dit
Edmond dhe Robert Budina infektohen me koronavirus Edmond dhe Robert Budina, dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit rezultojnë të jenë infektuar me Covid-19.
PD kushte Ramës: KÇK të nisë me goditjen e mikut trafikant të Ballës Me miratimin e paketës anti-KÇK, Partia Demokratike ka kërkuar që qeveria ta nisë zbatimin e ligjit anti KÇK me pasurin
Rama vendos kamera në selinë e PD-së Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka bërë publike sot fakte të rënda. Ai shkruan në Facebook se policia ka vënë nën vr
E goditën në kafkë për qef shqiptarin, këta janë britanikët kriminelë (FOTO LAJM) Shtatë të rinj janë shpallur fajtorë për vrasjen e një shqiptari në Londër. Edmond Jonuzi, 35 vjeç, humbi jetën gjatë nj
PD merr vendimin: Të enjten rrëzojmë Ramën PD ka vendosur që protestën e radhës ta zhvillojë ditën e enjte të kësaj jave. Lajmin e ka bërë me dije ish-deputeti
Rrjedhje nga PD-ja, ky është kandidati tjetër që bëhet deputet Lefter Maliqi mësohet se sapo ka dorëzuar në KQZ formularin e dekriminalizimit duke zyrtarizuar kështu dhe hyrjen e tij
Gafa e Krimeve të Rënda, arrestojnë memecin nga përgjimet telefonike Në operacionin e bujshëm "Rruga e gabuar" ku u vunë në pranga 22 persona rezulton që të jetë bërë edhe një gafë. Së
Dy familje i japin fund gjakmarrjes në prani të Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri Ramush Haradinaj mori pjesë sot në shënimin e 22 vjetorit të rënies së heronjve Zahir Pajaziti, Edmond Hoxh
Skandali i devijimit të Lanës, banoërt thonë se ishte "një i madh" Partia Demokratike akuzoi qeverinë se në zonën e Unazës së Madhe do të devijojë rrjedhën e lumit të Lanës për të mos pre