999 rezultate për

edmond

Përfundon numërimi në 8 qarqe, këta janë deputetët e rinj Numërimi i votave është drejt fundit. Deri tani janë numëruar votat e 8 qarqeve të ndryshme. Surpriza ka patur plot, si
Ndryshime të mëdha, PD i merr mandatin PS-së në Elbasan Vazhdojnë numërimet e kutive të votimit në Qarkun e Elbasanit. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se PS ka rënë nj
PDIU i bën “zborin” LSI-së në Elbasan, i merr mandatin e dytë Në Qarkun e Elbasanit janë numëruar 170 kuti votimi ku PS ka marrë rreth 50 % të votave ndërsa LSI është forcë e dytë pa
Aqif Rakipi siguron mandatin në Elbasan ende pa u hapur kutitë e Peqinit Qarku i Elbasanit ka numëruar 123 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS merr mbi 52 % të votava ndërsa LSI ka më shum
Numërohen 82 kuti në Vlorë, PS thellon fitoren Deri tani janë numëruar 82 kutitë e para ne Vlore. PS shihet ne nje avantazh te thelle ndaj PD dhe LSI. PS 63.71 (12
LSI “shtang” PD, a do të vijoj ky rezultat në Elbasan? Deri tani janë numëruar 5 kutitë e para te votimit ne Qarkun e Elbasanit, e ndërkohë sipas rezultateve rezulton se PS me
Garë “titanësh” në Elbasan, PS, PD, LSI e PDIU në “luftë” të ashpër Gara në Elbasan pritet të jetë një ndër më të fortat e 12 qarqeve. Kjo për shkak se të katër partitë e mëdha pretendojnë
I ka hyrë në hak gjithë jetën, djali i ulet në gjunjë nënës: Të lutem me fal Një i ri nga Librazhdi ka ftuan në rubrikën “Ka një mesazh për ty” për t’I kërkuar falje për çdo vuajtje që i ka shkaktu
Sondazhi për Tiranën, ja kandidatët që fitojnë mandatin si deputetë për PS, PD, LSI dhe LIBRA Bazuar ne sondazhin e PR Marketing publikuar sot në “Tonight” të Ilva Tares, PS-ja do të marrë 15 mandate në Tiranë, PD,
Gjobë pas seksit, 19-vjeçarja dënohet me 2 vite burg Një 19-vjeçare është dënuar me 2 vite burg pasi u përdor nga dy djem për të joshur një të tretë seksualisht me qëllim gj
Ky është biznesmeni i arrestuar në Elbasan që kërkohej nga Italia Kërkohej në Itali, por arrestohet nga Policia shqiptare në Elbasan, Edmond Stafa. Mediat italiane, të cilat kanë publ
Arrestohet pronari i lokalit të njohur në Elbasan, vëlla i deputetit të PS Një nga biznesmenët më të njohur në Elbasan është vënë në prangat e policisë së këtij qyteti, pasi ishte në kërkim ndërk
Lista e kanditatëve të LSI, Meta nuk heq dorë nga ish-ministrat e Ramës Pas shpalljes së Ilir Metës president të Shqipërisë, LSI miratoi edhe listën e kandidatëve për deputetë. Në listën e
Dalin emrat e parë të kandidatëve të LSI-së në qarqe Kryesia e LSI-së ka vendosur në mbledhjen e ditës së sotme në orën 20:30 të përpilojë listat e kandidatëve për deputetë,
Edmond Panariti kandidat për President? Ministri i LSI-së jep detaje Edmond Panariti i LSI mund të jetë njëri prej kandidatëve për President të Republikës. I ftuar në studion e News24, m
KURTHI/ E ftoi në shtëpi për seks, si u “peshkua” 30-vjeçari në Tiranë Gjykata për Krimet e Rënda ditën e djeshme nisi shqyrtimin e dosjes me tre të pandehur të akuzuar për futjen në kurth pë
Protesta e 2 prillit 1991, Edmond Trako: Si vdiq në duart e mia Bujar Bishanaku Një nga protagonistët e protestës së 2 prillit 1991, Edmond Trako rrëfen se si një prej katër të vrarëve të asaj dite në
DETAJE/ Ja si u gjobit 30-vjeçari nga “burri” i partneres pasi e gjeti në shtëpi… Një ftesë për marrëdhënie seksuale ka përfunduar tragjike për të riun me iniciale A.Xh. 30 vjeçari është joshur nga
“Komisari i hekurt” thirrje Xhafajt: Nëse s’më rikthen… Edmond Koseni i njohur si “komisari i hekurt” kërkon të zbatohet vendimi që i dha të drejtë të rikthehet në polici si dh
Edmond Tupja thotë se çfarë duhet të bëjnë shqiptarët gjatë aktit seksual Profesor Edmon Tupja, në emisionin Opinion ka folur për marrëdhënien e shqiptarëve në kohën e diktaturës me seksin. S