999 rezultate për

edmir

Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Vdes pas 4 muajsh në spital i riu nga Malësia e Madhe, e qëlloi me plumb ish-komandoja Edmir Nilaj, një i ri i cili prej 4 muajsh ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë ka ndërruar jetë. 21-vjeçar
E plagosi burrin me 24 thika bashkë me kunatin, e akuzuara rrëfen të vërtetën Edmira Xhaferraj nëna e dy fëmijëve, e cila vuan dënimin në burgun e grave 325 në “Ali Dem” ka rrëfyer në “Shihemi në G
E burgosura përballet me babain në studio, prek me letrën për fëmijët Edmira prej 4 vitesh vuan dënimin në burgun e grave 325 në “Ali Demi”. Ka qenë një letër që ajo i ka nisur Eni Çobanit.
Ky është ish-komandoja që plagosi me plumb në kokë 21 vjeçarin Humbja e një telefoni celular është bërë shkak i një konflikti që ka përfunduar me plagosjen me armë të një 21-vjeçari
E akuzuan se tradhtoi burrin me të vëllain, Edmira rrëfen dramën e saj nga qelia Që prej vitit 2013, ajo ka humbur çdo kontakt me dy fëmijët e saj. Ndonëse ka pranuar fatin e vulosur nga drejtësia, për
Kapet pas një jave 50 vjeçari i cili vrau Edmir Hasneziraj Pas shumë ditësh që ishte vënë në kërkim, uniformat blu kanë bërë të mundur prangosjen e një 50 vjeçari, i cili ka vrarë
Dy në pranga dhe një në kërkim pasi tentuan të vrisnin një person Tentuan të vrisnin një person mbrëmjen e djeshme në Lezhë, dy persona kanë rënë në pranga dhe një është shpallur në kërk
Aksidentoi për vdekje policin, burg pa afat për Kolecin Gjykata vendosi burg pa afat për Edmir Kolecin, personin i cili nuk i ndaloi postbllokut te policise duke lënë te vdekur
Aksidentoi policët, “arrest në burg” për Edmir Kolecin Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest në burg” për Edmir Kolecin me akuzën e “vrasje me dash
Tirane, makina perplas patrullen, vdes polici Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kamëz, ku një efektiv i policisë rrugore ka humbur jetën, ndër