999 rezultate për

edition

Samsung prezanton PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition Kur na ndan më pak se një muaj nga Lojrat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018, Samsung Electronics Co., Ltd., Partner i L
Audi shton një version të limituar Black Edition të A4-shit të ri Audi ka shtuar disa modele Black Edition në treg të serive të saj, e tani ka shtuar edhe një Audi A4 të ri Black Edition
Televizorët më të shtrenjtë të prodhuar ndonjëherë Keni ndërmend të bleni nje televizor të ri për shtëpinë tuaj dhe jeni të gatshëm të paguani goxha mjafton të keni cilësi
Ja sa kushton modeli i ri Volkswagen (FOTO LAJM) Së fundmi kompania prestigjioze gjermane Volkswagen sjell modelin e ri të veçantë, Executive Edition nga seria e SUV-it
Ja si duket Mercedes SLS AMG i modifikuar (FOTO LAJM) Renntech, është kompania që merret me modifikimin e makinave e cila së fundmi ka bërë të mundur sjelljen e një pakete të
Lenovo prezanton smartfonët e rinj Moto Z (FOTO LAJM) Moto Z, është smartfoni më i ri i nxjerrë në treg nga Lenovo i dizajnuar që të jetë “gjysmë” modular, pra mund t’i shtoh
Samsung prezanton versionin e ri të Galaxy S7, "Batman" (VIDEO) Samsung së fundmi ka lanccuar një sasi të limituar të versionit Galaxy S7 Edge Injustice Edition. "Ne jemi të ngadhënjye
ZenFone 2 Delux modeli i ri Asus (FOTO LAJM) ZenFone 2 Deluxe Special Edition është telefoni më i ri që Asus do të sjellë në tregun e tij të pajisjeve. Asus ZenF
Modeli i ri i Ford Fiesta Black Edition (FOTO LAJM) Ford Fiesta Black Edition është modeli më i fundit i nxjerr në treg. Kjo makinë ka më shumë kuaj fuqi për litër se sa Bu
Honor 7 Enhanced Edition telefoni me ekran 5.2 inç (FOTO LAJM) Honor 7 Enhanced Edition është modeli më i ri i telefonit i zbuluar nga Huawei. Telefoni ndryshon nga modeli standard në
Motorola prezanton Moto G Turbo Edition (FOTO LAJM) Moto G Turbo Edition është telefoni më i ri i nxjerrë në treg nga Motorola. Moto G është një telefon me ekran 5 inç me r
Moto G telefoni më i ri nga Motorola (FOTO LAJM) Motorola vjen me një telefon të ri në treg, pjesë e serisë së telefonave Moto G. Modeli i ri Moto G Turbo Edition, do t
Lenova prezanton telefonin e ri Zuk Z1 Oak Edition (FOTO LAJM) Lenovo ka prezantuar modelin më të ri të telefonit të saj inteligjent Zuk Z1. Telefoni Zuk Z1 ka ekran 5.5 inç LCD m
BlackBerry prezanton modelin Passport Silver Edition (VIDEO) BlackBerry ka prezantuar modelin më të fundit të telefonit inteligjent Passport Silver Edition, me ekran katror me prekj
Audi feston 21-vjetorin me versionin special të A8-ës (FOTO LAJM) Audi në Britani feston 21-vjetorin e modelit A8, me një model special të quajtur Edition 21. Deri më tani është planifik
Audi S1 Nardo Edition me 444 kuaj fuqi (FOTO LAJM) MTM, kompania gjermane për rregullimin e makinave prezanton modelin Audi S1 Nardo Edition. Ky është një model i bazuar n
Huawei prezanton Honor 6 Extreme Edition (FOTO LAJM) Huawei prezantoi sot zyrtarisht telefonin Honor 6 Extreme Edition, i cili ka procesorin më të fundit të kompanisë, Kirin
Samsung lançon Galaxy S III Mini Value Edition Samsung lançon Galaxy S III Mini Value Edition. Samsung Galaxy S III Mini Value Edition ofron një procesor më të shpejtë
Porsche me modelin 911 Blu Edition Para jush keni fotografinë se si do të duket modeli Porche 911 Blu Edition, i cili do të duhet të paraqitej në muajin sh
Risi nga Red Bull, tashmë me 3 shije të reja në treg Për 26 vite me rradhë, kombinimi i ngjyrave blu dhe gri ka qenë imazhi standard i pijes energjike lider në tregun botëro