999 rezultate për

edison

Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
Befason Edison Cavani, kjo pritet të jetë skuadra e re Sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani, me shumë gjasa do të largohet gjatë merkatos së verës. E papritur është skuadra e cila
Krimineli famëkeq nga Berati, kush është Edison Çobo i shënjestruar sot nga OFL OFL ka shpallur dy emra të rinj sot nga bota e krimit, të cilët duhet të konfirmojnë se pasurinë e kanë nga burime të li
A e dini pse themi "Alo" kur përgjigjemi në telefon? Të gjithë e kemi pyetur veten se përse përgjigjemi gjithnjë me “Alo” kur flasim me dikë në telefon. Në fakt, kjo fjalë ë
"Luftë" për Edison Cavanin edhe Man United interesohet për uruguajanin Manchester Unitedi është duke e shqyrtuar me kujdes opsionin për ta transferuar Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germaini
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Gjigandët spanjoll arrijnë akordin me Edison Cavanin Edinson Cavani do të largohet nga Paris Saint Germain sezonin e ardhshëm. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i transfer
Ekzekutimi i "Il Padrinos", gazetari tregon detaje: Futej në portin e Durrësit si punonjës Gazetari Spartak Koka ka zbuluar detjae të tjera në lidhje me një vrasje të bujshme që ka ndodhur nëntorin e kaluar në D
Shok qelie i tij dhe ekzekutor, zbulohet kush e eliminoi "Il Padrinon" e Vlorës Hetuesit në Durrës duket se janë afër zbardhjes së atentatit ndaj vlonjatit Edison Harizajt dhe shokut të tij në afërsi
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
Teuta Krasniqi ndan me fansat çastet me Edisonin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur jo në pak raste ndan momemtet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Këtë herë ajo
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
500 pjesëmarrës dhe asnjë makinë në lëvizje, çfarë ndodhi në varrimin e "Il Padrinos" së Vlorës Ndërsa e gjithë vëmendja dje ishte përqendruar në Bularat ku po mbahej ceremonia mortore e ekstremistit grek, Kostandino
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
Blindohet Vlora, përcillet në banesën e fundit "IL Padrino" Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesi
Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë
Ekzekutimi i bosit nga Vlora dhe shokut të tij, dy pistat ku po heton policia Mbrëmjen e së martës, Durrësi u trondit nga të shtëna me breshëri automatiku, ku si pasojë mbetën të vrarë Edison Hariza
U qëlluan në atentat mafioz, vdes edhe Genc Caci shoku i "Edison faqe djegurit" Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Genc Caci, i plagosuri në vrasjen e mbrëmjes së djeshme në Durrës. Caci u plag