999 rezultate për

edicioni

Rrezikojnë të dënohen në fund të sezonit, Pogba dhe De Gea kërkojnë rritje rroge David de Gea dhe Paul Pogba kërkojnë rritje stratosferike të pagës, teksa i frikësohen penalitetit në rast se Manchester
Bayern Munich arrin akordin me yllin e Atleticos Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez, ka arritur marrëveshjen me Bayernin e Mynihut për një kotratë pesëvjeçar
Hapet edicioni i dytë i Panairit të Punës në Gjilan ofrohen 500 vende pune Sot në Gjilan është hapur edicioni i dytë i Panairit të Punës në të cilën marrin pjesë 40 kompani nga sektorë të ndryshë
Hapet edicioni i shtatë i ICT Awards, me panelin e përbërë nga fëmijë Ditën e djeshme, më 6 Shkurt 2019 në orën 18:00 pranë ambienteve të ARTURBINA u hap edicioni i 7-të i garës së mendjeve
Ervini shpallet fituesi i edicionit të parë të Hell’s Kitchen (VIDEO) Ervini është fituesi i edicionit të parë të në Hell’s Kitchen Albania. Ai erdhi në HKA pas një eksperience 5 vjeçare
Duka paralajmëron “furtunë” te kombëtarja Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ndoqi nga afër punimet në shtëpinë e re të FSHF-së, në ish-ko
Tirana mirëpret edicionin e dytë të kampionatit “Survivor Games” (FOTO LAJM) Pas suksesit me këndet e lojërave, Bashkia e Tiranës do të nisë projektin e ndërtimit të terreneve sportive në çdo lagje
Gjilani fiton derbin ndaj Dritës Klubi i Gjilanit e ka fituar ndeshjen e derbit të qytetit kundër rivalit lokal dhe kampionit, Dritës me rezultatin minim
Tirana mirëpret Edicionin e 6-të Ndërkombëtar të Shahistëve Frankofonë Loja e shahut do të bëhet pjesë e të gjitha shkollave të kryeqytetit. Bashkia e Tiranës, në bashkëpunim me Federatën Kom
Ilva Tare dhe Ermal Mamaqi bëjnë edicionin më qesharak të lajmeve (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Ermal Mamaqi ka vendosur që të bëjë një edicion lajmesh si asnjëherë tjetër. Teksa Ermali informoi t
Tirana hap dyert në Edicionin e 16-të të Bienales së Arkitekturës në Venecia Me një trokitje simbolike në një derë të vjetër tipike tiranase, kryeqyteti i Shqipërisë hapi dyert në Edicionin e 16-të
Veliaj dhe ambasadori Japonez në edicionin e dytë të Festivalit të Resë Prej dy vitesh, Reja është shndërruar jo vetëm në një prej instalacioneve më të fotografuara nga turistët e huaj, por ed
Do të mbahet në Tiranë edicioni i 5-të i konferencës ndërkombëtare Open Source Conference Albania Konferenca e parë vjetore ndërkombëtare në Shqipëri, Open Source Conference Albania, do të zhvillohet për të pestin vit
Teatër e muzikë, vjen në Tiranë edicioni i dytë i Festivalit të Resë Bëhu gati për një verë të paharrueshme në qytet! Për të dytin vit radhazi, Tirana mirëpret Festivalin e Resë ose "Cloud
Liverpool zbulon ndeshjet parasezonale për edicionin e ri (FOTO LAJM) Parapërgatitjet për sezonin e ri Liverpool do ti zhvillojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku do të fillojnë me turne
Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e shtatë kategorive (FOTO LAJM) Pas një maratone katër mujore, edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards u finalizua në mbrëmjen Gala të së Premtes, ku u bë
I pakënaqur nga puna e gazetarëve, Rama jep vetë lajmet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk ndalet. Pas hapjes së ERTV, Rama ka ndërmend të ngre një televizion të vertetë. I bindur s
UEFA njofton ndyshime të mëdha në edicionin e Champions League 2018-19 UEFA ka njoftuar ditën e sotme se në edicionin e ardhshëm të Uefa Champions League 2018-2019 do të ketë shumë ndryshime
Nis edicioni i tretë i "Tirana Art Fest" “Tirana Art Fest” rikthehet për të tretin vit radhazi, duke synuar shtimin e jetës kulturore-artistike në kryeqytet, ku
Xhensila dhe Trimi rrëmbejnë çmimin e parë në “Dance With Me” Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i katërt i "Dance ëith Me" në Tv Klan. Në një natë të mbushur plot supriza, kë