999 rezultate për

edicion

Big Brother “ngordh për të ngrenë” banorët deri në fund të edicionit “Big Brother” ka nisur spektaklin sot me dhënien e dënimit ndaj banorëve. Olsi, Danjeli dhe Donaldi gjatë javës kan
Shikoni çfarë i ndodh prezantueses gjatë edicionit të lajmeve (VIDEO) Një prezantuese teksa ishte duke dhënë emisionin e lajmeve, befas i ndodh një surprizë që kurrë nuk e kishte menduar.
Barcelona vendos për Denis Suarezin “Mundo Deportivo” bën të ditur se mesfushori i ri spanjoll, Denis Suarez, nuk do të largohet nga Barcelona, për të cilin
Shitet Lamborghini Diablo SE30, i prodhuar para 1990 (FOTO LAJM) Për të shënuar përvjetorin e 30-të të serisë Diablo, është lançuar një edicion i limituar prej 150 njësive i quajtur SE3
Tirana mirëpret 230 artistë të rinj në edicionin e 18 të Bienales së Mesdheut Për herë të parë, Tirana është kthyer në “shtëpinë” e 230 artistëve të rinj nga Mesdheu dhe Europa, pjesëmarrës në edici
Shpallen fituesit e edicionit të pestë të Albanian ICT Awards (FOTO LAJM) Pas një maratone katër mujore, edicioni i pestë jubilar i Albanian ICT Awards u finalizua në mbrëmjen Gala të shumëpritu
Aston Martin sjell linjën e re me vetëm 5 vetura (FOTO LAJM) Pasi nderoi forcat ajrore me një edicion të limituar prej tetë njësive, Aston Martin sjell një tjetër edicion me tri vet
Mbahet takimi final i jurisë së Albanian ICT Awards, më 28 Prill shpallen fituesit e edicionit të pestë U mbajt takim i dytë dhe final i Jurisë së edicionit të pestë jubilar të Albanian ICT Awards, kur 35 kandidatë të ftuar
Mbyllja e aplikimeve mbledh në Tiranë jurinë e edicionit të pestë të Albanian ICT Awards Janë mbyllur aplikimet e edicionit të pestë të garës mbarëkombëtare në fushën e teknologjisë së informacionit Albanian I
Rikthehet Noçja e BB1, realizon foto nudo me ngjyra (FOTO LAJM) Najada Konomi ose Noçja njihet si një prej konkurentëve në edicionin e parë të reality show Big Brother Albania. Ajo
Mbyllet suksesshëm turi takimeve të edicionit të 5-të të Albanian ICT Awards Është mbyllur suksesshëm turi tradicional i takimeve në kuadër të edicionit të pestë të Albanian ICT Awards, ku përgjatë
“Apple” sjell edicionin special, iPhone 7 flakë të kuq (FOTO LAJM) “Apple“ njoftoi ditën e sot,e se ka nxjerrë në treg një linjë të kuqe ‘Iphone”, një prodhim special i "Iphone 7" dhe "I
Njihuni me konkurrentët e Big Brother Albania 9 (FOTO LAJM) Në përfundim të natës së parë të edicionit të 9-të janë prezantuar çiftet të cilët do të jenë konkurrentë në Big Brother
Dybala: Ja skuadra ime edicionin e ardhshëm Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala menjëherë pas fitores ndaj Milanit, e ka konfirmuar se do të mbetet pjesë e Juevntusi
Nokia 3310, edicion i limituar që kushton 3000 dollarë Në Kongresin Botëror të Celularëve (MWC 2017) HMD ka lançuar telefonin shumë të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka tërh
Albanian ICT Awards çeli në Tiranë turin e takimeve të edicionit të pestë të garës mbarëkombëtare Ekipi i Albanian ICT Awards celi sot turin e takimeve në kuadër të edicionit të pestë jubilar të garës mbarëkombëtare në
Hapet edicioni i dytë i Bienales së Akuarelit Kur flasim për mediumin e akuarelit paralelisht mendojmë që nuk është në rresht të parë në artet pamore. Por shoqata ndë
Skënderbeu bën goditjen e madhe, Ergys Kaçe transferohet në Korçë Skëndërbeu gjatë merkatos po tregohet shumë aktiv dhe synimi i tij është të realizojë perforcimet para nisjes në fazën p
Rozana Radi, fituese e edicionit të 18-të të "Këngës Magjike" Ka përfunduar nata finale “Këngës Magjike” për këtë edicion të vitit 2016. Fituese e këtij edicioni të 18-të është sh
Ronaldo dëshiron trofeun e La Liga-s Cristiano Ronaldo shpreson që Real Madridi do ta fitojë La Ligën këtë edicion. "Los Blancos" nuk e kanë fituar titull