999 rezultate për

edicion

Finalja e Superkupës së Spanjës, Real Madrid - Atletico Madrid: Formacionet e mundshme Për të dytën herë në histori, Superkupa e Spanjës do të zhvillohet ndërmjet Realit dhe Atleticos. Teksa Primera Divis
Gattuso bëhet me punë të re, merr drejtimin e këtij ekipi gjatë kësaj jave Në një zhvillim të papritur, raportohet se Napoli do ta emërojë ish-trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso në krye të skua
21 edicione të Këngës Magjike, kush i mban mend fituesit (FOTO LAJM) Padyshim që tani që Kënga Magjike ka nisur sezonin e saj të 21-të secili prej nesh i ka bërë një rikthim në këngët më të
Edicioni i 4-ërt i Maratonës së Tiranës, marrin pjesë 2500 vrapues Ditën e sotme në kryeqytet do të mbahet pqër të katërtin vit radhazi Maratona e Tiranës. Në garë do të marrin pjesë 2
Pas çerek shekulli, Liverpooli bëhet kampioni i parë që e fillon me humbje Liverpooli u largua kokë ulur nga “Sao Paolo” pasi që u mposht nga Napoli me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë të sezonit
Juventus mer një lajm fantastik në prag të ndeshjes me Atletico Madrid Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic do të jetë i gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Atletico Madridit në Ligën e
Me dy vajza në “Hell’s Kitchen”, zbulohet bjondia në krahë të Renato Mekollit (FOTO LAJM) Gjatë edicionit të parë të “Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli shoqërohej nga dy zëvendës shefa, Bleri Dervishi dhe Eri Muh
Mbrojtësi i Juventusit arrin marrëveshje me Romën Juventusi dhe Roma janë afër arritjes se një marrëveshje që do ta dërgonte mbrojtësin italian 25 vjeçar, Daniele Rugani
Festivali Ndërkombëtar i Filmit fillon sot edicionin e 11-të Sot nis festivali ndërkombëtar i filmit PriFest me 6 ditë festive, me mbi 70 filma, prej tyre 7 premiera botërore, 5 pre
MSG, Barcelona i ka të sigurt 100 gola në sezon (FOTO LAJM) Pas MSN dhe MSD nga sezoni 2019-2020 Barcelona do të ketë në fushë një treshe të re, MSG, Messi, Suarez, Griezmann, një
ZYRTARE: Reali shet mbrojtësin te Rivali Sevilla ka bërë blerjen e 7 këtë edicion. Mario Monchi ka arritur marrëveshje me Real Madridin për të nënshkruar me mbr
Interi prezanton bluzat e reja: Thjesht të mrekullueshme (FOTO LAJM) Futbollistët e Interit do të vishen me ngjyrë të gjelbërt për ndeshjet si mysafir në edicionin 2019/20. Fanella e re
Drini Zeqo merr surprizën e paparë për ditëlindje, në mes të edicionit të lajmeve (VIDEO) Surpriza të tilla mbeten përgjithmonë! Drini Zeqo ka datëlindjen dhe nuk e kishte pritur kurrë që kolegët do ta surprizo
Dortmund nuk ndalet pas tre super blerjeve synon këtë top sulmues Borussia Dortmund është njëra nga skuadrat më aktive duke përforcuar ekipin për edicionin e ri. Madje ende pa u hapur
Arsenali jashtë zonës Champions, shqetësohet Granit Xhaka Granit Xhaka frikësohet se forma e dobët e Arsenalit po ndikon negativisht për një vend në Ligën e Kampionëve edicionin
Edicioni i 7-të i ICT Awards zbuloi më të mirët e kombit në teknologji (FOTO LAJM) Shtëpia botuese lider në rajon në fushën e teknologjisë dhe informacionit ICTSmedia shpalli mbrëmjen e së Martes fituesi
Rrezikojnë të dënohen në fund të sezonit, Pogba dhe De Gea kërkojnë rritje rroge David de Gea dhe Paul Pogba kërkojnë rritje stratosferike të pagës, teksa i frikësohen penalitetit në rast se Manchester
Bayern Munich arrin akordin me yllin e Atleticos Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez, ka arritur marrëveshjen me Bayernin e Mynihut për një kotratë pesëvjeçar
Hapet edicioni i dytë i Panairit të Punës në Gjilan ofrohen 500 vende pune Sot në Gjilan është hapur edicioni i dytë i Panairit të Punës në të cilën marrin pjesë 40 kompani nga sektorë të ndryshë
Hapet edicioni i shtatë i ICT Awards, me panelin e përbërë nga fëmijë Ditën e djeshme, më 6 Shkurt 2019 në orën 18:00 pranë ambienteve të ARTURBINA u hap edicioni i 7-të i garës së mendjeve