999 rezultate për

edicion

Së shpejti nis "Edicioni Veror", Eni Shehu rikthehet në ekran (VIDEO) Një nga emisionet më të ndjekura verore do të nisë së shpejti transmetimin. “Edicioni Veror”, nën moderimin e Eni Shehut
Sezoni i fundit i Ronaldos me Juven? Cristiano Ronaldo dhe Juventusi mund t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, sipas “Radio Rossoneras”. Spekulimet për n
Gjykata refuzon apelin për ndërprerje të Ligue 1, shpëtojnë dy ekipe Gjykata më e lartë administrative në Francë ka refuzuar të martën kërkesën e tri klubeve për të anuluar vendimin për të
Tifozët e futbollit nëpër botë kthejnë sytë nga Bundesliga Bundesliga e Gjermanisë do të tërheqë shumë tifozë të futbollit në gjithë botën kur në fundjavë të bëhet liga e parë e m
Vendimi nga mbledhja e UEFA-s, 3 gushti afati i fudit për të mbyllur kampionatet Takimi i UEFA-s që u mbajt sot në Nyon të Zvicrës nëpërmjet video-konferencave ka konfirmuar indikacionet e ditëve të fu
UEFA ende synon ta përfundojë sezonin në verë, finalja e Championsit pritet të luhet më 29 gusht Konfederata Evropiane e Futbollit (UEFA) ende po punon në planin që edicioni 2019\2020 i Ligës së Kampionëve të përfundo
Ekspertët e shëndetësisë deklarojnë se sezoni i Serie A nuk duhet të vazhdojë Instituti Nacional i Shëndetësisë në Itali nuk përkrah idenë që edicioni i futbollit të vazhdojë. Federata e Futbolli
I akuzoi UEFA, Liga e Belgjikës merr tjetër vendim Liga Profesioniste e Futbollit në Belgjikë ka shtyrë për më shumë se një javë ratifikimin e planifikuar të vendimit të s
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr
Juventusi pranë rinovimit me tre futbollistë Juvnetus është afër rinovimit të kontratës me tre emra të rëndësishëm të skuadrës. Sipas raportimeve të ‘Goal Italy’,
KORONAVIRUSI/ Anulohet Eurovision 2020 Festivali Europian i Këngës, Eurovison 2020 i cili ishte parashikuar të mbahej në muajin maj në Roterdam të Holandës, ës
Mundo Deportivo: Barcelona do të paguajë klauzolën e Martinezit Barcelona ka vendosur që në fund të këtij edicioni të transferojë në radhët e veta, sulmuesin e Interit, argjentinasin L
E kërkon Reali dhe Barcelona, Wolves cakton shifrën e frikshme për Traore Skuadra e Wolverhamptonit i ka caktuar çmimin Adama Traore i cili po shkëlqen këtë sezon. Mediat angleze kanë raportu
Kryeministri Edi Rama do të çelë edicionin e dytë të Forumit Ekonomik në Tiranë Forumi i II Ekonomik i Tiranës me tematikën “Rrugët drejt Reformës” do të zhvillohet në hotelin Maritim Plaza Tirana dit
Shkak ekipet e "vogla", Solskjaer merr një psikolog për futbollistët e tij Ole Gunnar Solskjaer raportohet se ftuar në skuadër një psikolog sportiv. Arsyeja e këtij vendimi është për të përmir
Duket e pabesueshme, por Firminio nuk ka shënuar akoma në "Anfield" Firmino po vuan ta gjejë golin e parë në ‘Anfield’ në Premierligë për sezonin 2019/20. Ai s’ka shënuar në ‘Anfield’ që n
Finalja e Superkupës së Spanjës, Real Madrid - Atletico Madrid: Formacionet e mundshme Për të dytën herë në histori, Superkupa e Spanjës do të zhvillohet ndërmjet Realit dhe Atleticos. Teksa Primera Divis
Gattuso bëhet me punë të re, merr drejtimin e këtij ekipi gjatë kësaj jave Në një zhvillim të papritur, raportohet se Napoli do ta emërojë ish-trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso në krye të skua
21 edicione të Këngës Magjike, kush i mban mend fituesit (FOTO LAJM) Padyshim që tani që Kënga Magjike ka nisur sezonin e saj të 21-të secili prej nesh i ka bërë një rikthim në këngët më të
Edicioni i 4-ërt i Maratonës së Tiranës, marrin pjesë 2500 vrapues Ditën e sotme në kryeqytet do të mbahet pqër të katërtin vit radhazi Maratona e Tiranës. Në garë do të marrin pjesë 2