999 rezultate për

edibe

Të lumtur dhe më një fëmijë, njihuni me gruan e Muriqit (FOTO LAJM) Padyshim që një ndër lojtarët e momentit tek Përfaqësuesja e Kosovës dhe te Fenerbahce është Vedat Muriqi. Muriqi ësh
Topalli në Slloveni, takim me presidentin Turk Në ditën e dytë të vizitës së saj në Slloveni, kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është takuar me presidenti Danilo T