999 rezultate për

edi

Manchester United në krizë, Evra ka një apel për tifozët (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester Unitedit, Patrice Evra iu ka bërë një apel tifozëve që të mbështesin klubin përmes një postimi në
Realizoi supergol me Baselin, mediat zviceriane ngrejnë në qiell Zhegrovën (VIDEO) Futbollisti kosovoar Edon Zhegrova dje u bë protagonist kryesor te skuadra e Baselit. Ai realizoi një supergol në nde
Publikohen pamjet: Heroinë mes detit, media greke zbardh detaje të reja nga superaksioni Ditën e sotme gazeta e njohur greke "Kathimerini", i ka kushtuar një artikull ngjarjëes që ka të bëjmë me dyshimet se nj
"Më ktheni Dr. Florin", Landi shpërthen me dedikimin prekës (FOTO LAJM) Para 5 vitesh artisti shumë i dashur për publikun, Dr Flori, iku drejt një rrugëtimi që nuk ka kthim. Ndonëse ditët, mua
Rozana Radi shpërthen ndaj kolegëve: Po shkatërroni këngën (FOTO LAJM) Rozana Radi ka kritikuar këngëtarët shqiptarë të cilët përdorin çfarëdolloj dialekti në këngët baladë të tyre. Sipas
Basha bashkëbisedim me gazetarët në të njëjtën orë me tryezën e OSBE Kryetari i PD, Lulzim Basha do zhvillojë një bashkëbisedim me gazetarët në të njëjtën kohë që do zhvillohet edhe tryeza
Pas zjarreve në Amazon, Presidenti i Brazilit sulmon mediat Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, sulmoi mediat gjatë një fjalimi që mbajti në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve t
"Pjesa më e bukur e ditës", Arbana i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padiskutim një nga figurat më të dashura mediatike për cdo grupmoshë. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë
E BUJSHME/ Panucci pranë klubit të madh shqiptar Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat maqedonase. Sipas "sportmedia.mk", ish-trajneri i Kombëtares, Christi
Christian Panucci e konfirmon: Jam në bisedime me klubin grek Christian Panucci është gati të udhëtojë drejt Greqisë për të vazhduar atje karrierën e tij, e cila deri tani ka dhuruar
Mourinhno: E meritova shkarkimin nga Manchester United Jose Mourinho e pranon se e kishte merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester United, por ka këmbëngulur se
Mediat serbe: Interpoli po fsheh rreth aplikimit të Kosovës Mediat serbe përsëri kanë shkruar rreth kërkesës së Kosovës për t’u pranuar në Interpol. Së fundmi rreth kësaj çështj
Krizë në çift? Reagon partneri i Rudina Dembacajt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka dhënë fund martesës
Tërmetet shkundin Shqipërinë, mediat e huaja lajm të parë Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë që lëkundi ditën e djshme vendin, ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare.
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë që goditi vendit ditën e sotme është ndjerë edhe në shtet fqinjë, Itali dhe Greqi, ndërsa kanë qenë të s
Tahiri sot në 11:30 para mediave: Do shpjegoj të vërtetën time Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri lajmëroi se sot, në datë 21 shtator, në orën 11:30, në një dalje për mediat do t
ndërhyhet tek faqja e ish-ushtarakëve amerikanë: Velesi, sërish në qendër të vëmendjes Maqedonia e Veriut mbetet në fokus të mediave botërore sa i përket lajmeve të rreme. Së fundmi, gazeta amerikane The Was
Tragjedi në Itali: Babai harroi ta linte në kopësht, fëmija vdes nga i nxehti brenda në makinë Një djalë dy vjeçar vdiq këtë mëngjes në Catania, në Itali, pasi kishte mbi 5 orë në makinën e babait të tij, i cili kis
Edi Ramën nuk e keni parë kurrë keshtu (FOTO LAJM) Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësi
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.