999 rezultate për

edi

ndërhyhet tek faqja e ish-ushtarakëve amerikanë: Velesi, sërish në qendër të vëmendjes Maqedonia e Veriut mbetet në fokus të mediave botërore sa i përket lajmeve të rreme. Së fundmi, gazeta amerikane The Was
Tragjedi në Itali: Babai harroi ta linte në kopësht, fëmija vdes nga i nxehti brenda në makinë Një djalë dy vjeçar vdiq këtë mëngjes në Catania, në Itali, pasi kishte mbi 5 orë në makinën e babait të tij, i cili kis
Edi Ramën nuk e keni parë kurrë keshtu (FOTO LAJM) Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësi
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.
Mehmedi shënon gol të spektakolar në fitoren e Wolfsburgut (VIDEO) Admir Mehmedi po kalon nëpër një formë fantastike. Sulmuesi shqiptar ka qenë protagonist në fitoren e Wolfsburgut në
Mediat e huaja me sytë nga Tirana, çfarë shkruajnë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 orë në dhomën e këshillimit, Gjykata për Krime të Rënda dënoi me 5 vite burg ish-ministrin e Brendshë
Olayinka flet për mediat çeke: Dua të luaj për Shqipërinë Goli i shënuar kundër Interit në Ligën e Kampioneve ka kthyer përsëri në vëmendjen e opinionit sportiv shqiptar emrin e
E njohur edhe jashtë! Ç'shkruajnë mediat e huaja për Viola Spiron (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Viola Spiro, është cilësuar gjithmonë si një ndër vajzat më simpatike të ekranit. Ajo
Pas çerek shekulli, Liverpooli bëhet kampioni i parë që e fillon me humbje Liverpooli u largua kokë ulur nga “Sao Paolo” pasi që u mposht nga Napoli me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë të sezonit
"43 vite bashkë", Stresi iu dedikon prindërve fjalët më të ëmbla për përvjetor (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi është një ndër më të komentuarit në Shqipëri. Ai është po ashtu dhe shumë aktiv në rrjete sociale
Juventus mer një lajm fantastik në prag të ndeshjes me Atletico Madrid Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic do të jetë i gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Atletico Madridit në Ligën e
Italianët vlerësojnë dyshen shqiptare të Veronës Verona u mund minimalisht nga Milani në mbrëmjen e së dielës në një ndeshje dramatike, por ai që tërhoqi vëmendjen e të
"Kryemadhi ka pranuar dialog me Edi Ramën" Emisioni “Open” në Top Channel filloi me debate të shumta sot. Pyetja, a do të ketë një marrëveshje Rama-Basha, ‘ndezi’
Bie nga një lartësi 10 metra duke ngjitur Olimpin, humb jetën alpinisti shqiptar Ka ndërruar jetë ditën e djeshme, një alpinist shqiptar. Mefail Guri po ngjiste malin e Olimpit, ku u rrëzua në një l
Vepron më shpejtë se medikamentet, hani çdo ditë një lugë mjaltë dhe kanellë Për shekuj me rradhë njerëzit kanë përdorur produkte natyrale për të trajtuar sëmundje të ndryshme. E ashtquajtura mjekë
Media britanike: Shkollat në Shqipëri po boshatisen, të rinjtë i bashkohen grupeve të rrezikshme në Britani Media britanike ‘The Telegraph’, ka bërë një shkrim kushtuar qytezës së vogël veriore shqiptare të Krumës, e cila sipas
Bayern nuk do të ketë në dispozicion për disa javë yllin e ekipit Probleme nga infermieria për skuadrën kampione të Gjermanisë, Bayer Munich. Sipas medieve gjermane, mesfushori Leon G
Miriami shijon muajin e fundit të shtatzanisë, Albani nuk mundej pa këtë dedikim romantik (FOTO LAJM) Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe lajmin e ëmbël e dha në mënyrën më të veçantë. Teksa ishte
Jo vetëm Merkel, Edi Rama takohet në Gjermani me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri shqiptar, Edi Rama bëri një takim me kancelaren gjermane, Angela Merkel. Ndryshe nga herët
Gjiganti i Premier League i hyn garës pë yllin e Kosovës Pas interesimit të Tottenhamit për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muriqin, edhe Manchester Uni