999 rezultate për

eden

Skandal/ 13-vjeçarja shqiptare lë hapur bisedën e chatit, tmerrohen prindërit Përdorimi i internetit jo gjithmonë mund të shërbejë për mirë. Sidomos në raste të tilla kur përdoret i pakontrolluar ng
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Tolgahan bëhet baba, fjalë të ndjera për Almedën (FOTO LAJM) Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ditën e djeshme ajo solli në jetë vogëlushin Efehan dhe të dy gëzojnë shënd
Zyrtare: Chelsea prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Chelsea dhe Nike kanë zbuluar uniformën për e sezonin e ardhshëm. Bluja klasike mbetet ende, ndërsa bluza ngjason me ngj
Vëllai i Eden Hazard pranë firmës me Dortmund Vëllai i Eden Hazard, Thorgan i cili aktivizohet te M’Gladbach është gati të luajë me një ekip të madh. Ai ka një ko
Deputeti i ri demokrat përplaset në studio me Jul Dedën Deputeti demokrat Korab Lita ka debatuar më aktorin Julian Deda. Deda iu drejtua Litës duke i thënë se ata që janë fu
Courtois pyetet për Hazard, kjo është përgjigja e tij Courtois ka gëzuar tifozët e Los Blancos gjatë ditës, duke u fotografuar me ta. Teksa po largohej nga qendra stërvito
Hazard 120 milion euro larg Real Madridit Eden Hazard dhe Real Madrid, janë vetëm një firmë larg nënshkrimit. Sipas “Telefoot” thuhet se belgu Eden Hazrd do të la
Borussia Dortmund kërkon vëllain e Eden Hazard Jo vetëm Eden Hazard mund të ndryshojë fanelë verën e ardhshme. Lajmet nga Gjermania bëjnë me dije se edhe vëllai i t
Hazard drejt Madridit, Higuain ka dy fjalë për të Gonzalo Higuain ka luajtur për Realin e Madridit nga viti 2006 deri në vitin 2013, ku ka shënuar 121 gola në 264 ndeshje
Futurën për Eden Hazard Reali do ta paguajë me këto dy lojtarë Eden Hazard do jetë i Real Madridit në fund të këtij sezoni. Chelsea e është dorëzuar në pengimin e largimit të belgut d
Precedenti Rama! Opozitës turke mund t'i merret Stambolli në tavolinë Ditët e nxehta të majit 2011 do të shënonin një precedent të rrezikshëm për demokracinë shqiptare, ku përmes disa teknik
Precedenti i rrezikshëm i vettingut me rastin Prela Me datë 5 shkurt, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i udhëhequr nga Roland Ilia si kryesues, Valbona Sanxhaktari relato
Shpërthim me eksploziv, tronditet Fushë-Kruja Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi ka tronditur mbrëmjen e djeshme lagjen "Hasan" në Fushë Krujë. Sipas informacione
Belgjika shënon dy herë në 20 minuta përballë Qipros (VIDEO) Ekipi Belg ka mar përpara skuadrën e Qipros në Qipro pasi ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në 20 minutat e para
Reali ka gati ofertën për Hazard Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu. Por ekziston një proble
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
Sot festohet 8-marsi por mësoni kur është dita e burrave Sot është 8 Marsi, datë kjo që shënohet pothuajse në të gjithë botën si Ditë e Gruas.Por pyetja që të gjithë e bëjnë ësh