999 rezultate për

eden

“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
Kujtuam se i pajtoi Teatri: Ermali thumbon Gent Zenelajn se nuk mori pjesë me Jul Dedën në filmin e tij (FOTO LAJM) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “
"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në
Mbipesha e Eden Hazard shqetëson Real Madridin Eden Hazard duket se nuk po e vlerëson maksimalisht ëndrrën e tij për të qenë pjesë e Real Madridit. Belgu vazhdon të
Nuk flisnin për një kohë të gjatë, Teatri bën bashkë Jul Dedën dhe Gentian Zenelajn Julian Dedaj dhe Gent Zenelaj, dy ish-shokë të ngushtë janë bërë bashkë në protestën e artistëve kundër shembjes së Teat
Fansi i fiksuar keq, Rike Roçi publikon bisedën (FOTO LAJM) Rike Roçi është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila në “Euro 2016” pushtoi rrjetet sociale me pre
Qytetari i lumtur tregon që ka votuar dy herë, ish-deputeti i PD publikon bisedën (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi ka treguar në rrjetin social rastin e një qytetari, i cili e pohon vetë se ka votuar d
Lojtarët e Realit e mirëpresin transferimin e Mbappe në Madrid Courtois e mirëpret Mbappen në Real Madrid. Pas Vinicius Junior, edhe Thibout Courtois ka folur për mundësinë e trans
Kurrë më parë/ Ambasadat në alarm, aktivizojnë protokollin e paprecedent Burime konfirmojnë se disa ambasada në Tiranë u kanë dërguar e-mail shtetasve të tyre që gjenden në Shqipëri. Selitë dip
Rama konfirmon bisedën me Arben Keshin: "Kush ka veshë le të dëgjojë" Pas publikimit të 16 përgjimeve të tjera të gjermanes Bild, kryeministri Edi Rama ka reaguar me anë të një postimi në Tw
"Pse nuk del kundër shkëmbimit të territoreve?" Haradinaj zbulon bisedën me Bushatin "E kam shef Edi Ramë", kjo është fjalia me të cilën sipas kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, i është përgjigjur
Hazard në Madrid, tifozët "pushtojnë" stadiumin (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabéu” do t’i hapë portat këtë mbrëmje për një prezantim, është Eden Hazard ai që do të nisë avent
E paprecedent, vetëm 15 metra ndanë Amerikën dhe Rusinë nga lufta Marina ushtarake e ShBA-së dhe Rusisë po akuzojnë njëra tjetrën rreth një incidenti që për pak sa nuk shkaktoi përplasje
Zyrtare: Bomberi i Bundesligës nënshkruan për Real Madrid Edhe pse vetëm 21 vjeç, Luka Jovic shkelqeu në kampionatin gjerman duke mbyllur sezonin e kaluar me 27 gola dhe shtatë a
Klopp tregon bisedën me Guardiolan pas fitimit të Champions Jurgen Klopp fitoi Ligën e Kampionëve për herë të parë në karrierën e tij si trajner. Tekniuku gjerman dështoi ta bën
Skandal/ 13-vjeçarja shqiptare lë hapur bisedën e chatit, tmerrohen prindërit Përdorimi i internetit jo gjithmonë mund të shërbejë për mirë. Sidomos në raste të tilla kur përdoret i pakontrolluar ng
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Tolgahan bëhet baba, fjalë të ndjera për Almedën (FOTO LAJM) Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ditën e djeshme ajo solli në jetë vogëlushin Efehan dhe të dy gëzojnë shënd