999 rezultate për

ecte

Meghan fut në sherr Williamin dhe Harryn? Tashmë prej kohësh në mediat britanike, flitet se natyra rebele e Meghan Markle ka shkaktuar një krisje mes dy vëllezërv
E frikshme, “kamikazi” fluturon me 182 km në orë në rrugë dytësore Një rast i frikshëm është deklaruar nga Policia e Shtetit ditën e sotme. Më një postim në rrjetin social Facebook, P
Era i ngre fustanin Rita Orës, i dalin të pasmet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtares shqiptare me famë ndërkombetarë Rita Ora, shpesh herë është bërë pjesë e faqeve të para të mediave rozë për v
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
"Ecte me shpejtësi marramendëse", pilotët raportojnë objektin misterioz në qiell Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në ajër me datë 9 nëntor. Një pilot i British Airways gjatë një fluturimi në Lond
"Saimir Tahiri i tromaksur, nga kush ka frikë ish-ministri i Mbrojtjes?!" Çështja e ish-ministrit të Mbtojtjes, Saimir Tahiri është rikthyer përsëri në vëmendje e mediave dhe opinionit publik.
Nuk do ta besoni si ka qenë dikur kjo vajzë e bukur (FOTO LAJM) Një nënë me mbipeshë vështirë se mund të ecte për shkak të peshës së madhe të saj. Madje, atë edhe e përqeshën për këtë.
I ngectë mishi i kecit në fyt! Dibranët mallkojnë Ramën pasi i mashtroi (VIDEO) Ka ndodhur disa herë që kryeministrit Rama, të bëjë premtime ndaj qytetarëve dhe më pas ti harrojë ato. Pikërisht kj
Aksident me vdekje në Shkodër, Benzi po ecte me shpejtësi skëterrë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, në rrugën Vau i Dejës. Mësohet se një person ka gjetur vdekjen pasi një m
Çmendet piloti, i bllokon frenat kundërshtarit teksa ecte me 230 km/h (VIDEO) Garat e Moto2 janë përshirë në një incident ku pretagonist ishte piloti italian, Romano Fenati. Fenati në ecje e sip
"Vodafone Connected", hapi i parë drejt të ardhmes emocionuese Fuqia e Internet of Things, teknologjia që po revolucionalizon botën, vjen në tregun shqiptar për klientët dhe bizneset
Makina shpërthen në flakë teksa po ecte në Rinas Një makinë ka shpërthyer në flakë këtë mbrëmje teksa po ecte. Makina e djegur është tip "Golf" ndërsa ngjarja ka ndod
Dalin detaje të reja, sa shpejt po ecte makina e policëve kur u aksidentua Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje nga ekspertiza e komunikacionit lidhu
Mallkon ashpër ish-gruaja e Ramës: Ju ngectë buka në fyt! Aktivistja Delino Fico, me anë të një postimi në Facebook ka reaguar ashpër kundër të gjithë atyre që janë kundër integr
Rruga mbushet me para, këta janë hajdutët më budallenj në botë (VIDEO) Dy hajdutë grabiten një agjenci udhëtimesh në Manchester dhe dolën të lumtur me paratë e marra duke mos parashikuar surp
Vritet gruaja teksa po kalonte rrugën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Rusisë. Përmes një videoje të postuar në internet, shihet se si një gr
Ndez cigaren e fundit në jetë! 42-vjeçari përplaset për vdekje (VIDEO) Një turk rreth moshës 42-vjeç i cili doli nga një lokal në Karaman të hënën rreth orës 18:30, për të pirë një cigare, ka
Ecte 18 km për të shkuar në punë, kolegët bëjnë gjestin human kur e zbulojnë (FOTO LAJM) Disa punonjës të UPS u bashkuan së bashku për të blerë një makinë për kolegun e tyre, pasi mësuan se bënte cdo ditë 18 k
Po ecte me biçikletë, tramvaji i kap çantën dhe djali përfundon poshtë tij (VIDEO) Një burrë u zhvendos nga një tramvaj nga kalimtarët e panjohur në qendër të qytetit të Mançesterit pasi u rrëzua nga biç
Po ecte kundravajtje, 5 të plagosur rëndë në Milot-Mamurras Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Mamurras. Nga raportimet e para mësohet se janë përplasur dy m