999 rezultate për

ecjes

Përfitimet shëndetësore të ecjes në kohë me borë Rrezet e diellit në stinën e dimrit për kocka të forta Të merrni vetëm 1 minutë vitaminë D në ditë dhe 2-3 herë në ja
Po filmonin gjatë ecjes me makinë, dy shqiptarët në Itali pësojnë aksident Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku janë përfshirë dy shqiptarë. Të rinjtë përfunduar jashtë rrugës në akside
Real Madrid – Celta Vigo, formacionet zyrtare: "Galaktikët" synojnë triumfin pas ngecjes me Elchen Real Madrid do të ndeshet me Celta Vigo në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Për ‘Los Blancos’ nuk do paraqitet
Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në zonën e njohur në Tiranë Një makinë ka marr flakë ndërsa ka qenë në lëvizje në zonën e Brrylit, në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka n
Ka ndryshuar udhëzuesi, dënoheni edhe kur ecni vetë pa maskë (FOTO LAJM) Pas ndryshimit të masave antiCOVID, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar Udhëzuesin final për maska në të cilin tregohe
E rëndë në Tiranë: Makina shpërthen nga tritoli gjatë ecjes, plagoset një shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një makinë të cilës i ishte vendosur eksploziv, tritol, ka shpërthyer në ecj
Qeni ha maskën gjatë ecjes në natyrë Ngjarje e çuditshme, një qen ha maskën e fytyrës. Veterinarët kanë paralajmëruar njerëzit që të mos i hedhin maskat n
Çfarë zbulon mënyra sesi ecni për tipin tuaj (FOTO LAJM) Një studim interesant i kryer në vitin 2017, nga Caleb Backe, një ekspert i shëndetit dhe mirëqenies, ndau dhe krahasoi
Përfitimet shëndetësore të ecjes në kohën e dimrit A keni menduar ndonjëherë se çfarë dobie ka ecja në temperaturat e ulëta të dimrit? Më poshtë keni 3 përfitime të kësaj
Dita ndërkombëtare e ecjes në natyrë 15 tetori është caktuar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë si Dita Ndërkombëtare e Ecjes në Natyrë. Qëllimi i kës
Panik në Librazhd, makina merr flakë gjatë ecjes Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë ecjes. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Librazh ku makina ka marrë fl
Panik në autostradë, makina shpërthen në flakë gjatë ecjes Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecje teksa udhëtonte në autostradën Vlorë-Levan, pranë mbikalimit të Panajasë.
Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në Elbasan Një automjet tip “Benz”, ka shpërthyer në flakë mesditën e së hënës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30
Pse Putin nuk e lëviz krahun e djathtë gjatë ecjes? (VIDEO) Vladimir Putin është president i Rusisë që prej 7 majit 2012. Para se të ngjitej në hierarkinë politike, Putin ka qenë a
Panik tek pushuesit në Llogara, makina shkrumbohet gjatë ecjes Një makinë është shkrumbuar nga flakët në qafën e Llogarasë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku pushuesit e shu
Të mirat e ecjes në rërë Përvec faktit që merrni ngjyrë, laheni, relaksoheni dhe luani në plazhe, aty ju mund të bëni edhe aktivitete tjera, si p
Merr flakë gjatë ecjes një autobus me pasagjerë në Fier Një ngjarje e rëndë pa viktima ka ndodhur në Fier ku një autobus me pasagjerë mësohet se ka marrë flakë në ecje e sipër.
Sali Berisha i habit të gjithë me këto foto (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri i vendit, Sali Berisha sot ka postuar disa foto në faqen e tij në Facebook, ku edhe pse temperaturat ka
Shkrumbohet mjeti në Durrës, u përfshi nga flakët gjatë ecjes (FOTO LAJM) Një shkëndijë elektrike gjatë ecjes është bërë shkak që një mjet të digjej në pjesën më të madhe të saj. Gjatë mesdi
Benefitet e befasishme të ecjes Aktiviteti sportiv është shumë i rëndësishëm për shëndetin tonë dhe këtu përfshihet çdo lloj aktiviteti fizik. Ecja ësht