999 rezultate për

ecje

Pipero zbulon "kurat" natyrale për të trajtuar Covid-19: Diell, ecje, ushqim i mirë e gjumë! Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar disa hapa që na ndihmojnë për ta kaluar sa më lehtë Covid-19. Ajo që sugjeron mjeku j
"Më pak gjumë", Meta e nis ditën me ecje nga liqeni Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në Facebook, ku shfaqet te Liqeni Artificial. I veshur me një xhup të zi,
Shpëton mrekullisht shoferi, merr flakë në ecje e sipër një automjet Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me të cilën po udhëtonin shofe
Merr flakë në ecje makina në tunelin Elbasan-Tiranë, rëndohet trafiku Një makinë është përfshirë nga flakët brenda tunelit të Krrabës. Si pasojë është shkaktuar trafik i rënduar në hyrje të
Atentat në Vlorë? I riu qëllohet me breshëri nga një makinë në ecje Një i ri është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë. I riu i cili fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime, M.
Ka ndryshuar udhëzuesi, dënoheni edhe kur ecni vetë pa maskë (FOTO LAJM) Pas ndryshimit të masave antiCOVID, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar Udhëzuesin final për maska në të cilin tregohe
Merr flakë në ecje e bëhet shkrumb e hi, shpëton mrekullisht shoferi i makinës në Pogradec Një makinë tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje e sipër në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Automjeti ka pësuar defekt teknik,
E rëndë në Tiranë: Makina shpërthen nga tritoli gjatë ecjes, plagoset një shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një makinë të cilës i ishte vendosur eksploziv, tritol, ka shpërthyer në ecj
Qeni ha maskën gjatë ecjes në natyrë Ngjarje e çuditshme, një qen ha maskën e fytyrës. Veterinarët kanë paralajmëruar njerëzit që të mos i hedhin maskat n
Merr flakë në ecje makina, detajet e para Një automjet është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte në lëvizj në aksin Qafë Thanë- Prrenjas. Sipas polici
Shkrumbohet makina në ecje, shoferi del me urgjencë Një automjet është shkrumbuar në ecje e sipër në aksin nacional Pogradec-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur ne afersi të fsh
Merr flakë në ecje makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO) Një aksident që mund të kishte përfunduar me pasoja fatale ka ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë disa personazhe t
Çfarë zbulon mënyra sesi ecni për tipin tuaj (FOTO LAJM) Një studim interesant i kryer në vitin 2017, nga Caleb Backe, një ekspert i shëndetit dhe mirëqenies, ndau dhe krahasoi
Merr flakë në ecje makina në tunelin e Elbasanit Një automjet në ecje e sipër në afërsi të tunelit të Elbasanit ka marr flakë. Bëhet fjalë një mjet tip ‘Benz’ i cili
Zbardhet emri i viktimës, 39-vjeçari u ekzekutua nga një makinë në ecje Janë zbardhur detajet e para nga ngjarja e rëndë e ndodhur vetëm pak minuta më parë në Elbasan tek "Rrethrrotullimi i Lu
Merr flakë në ecje makina në Tiranë-Durrës Në autostradën Tiranë-Durrës një makina ka shpërthyer në flakë në ecje. Mjeti i cili ishte duke udhëtuar nga kryeqyte
Një program ecjeje me të cilin mund të largoni 8 kg brenda një muaji Ecja mund të duket si një lëvizje normale dhe e lirë, por është më e dobishme dhe shëndetshme nga sa e imagjinojmë, sido
"Nuk ndjemë asgjë", makina digjet në ecje e sipër Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Korcë. Kjo pasi një makinë ka marrë flakë në ecje ndërkohë që ata që kanë qe
Përfitimet shëndetësore të ecjes në kohën e dimrit A keni menduar ndonjëherë se çfarë dobie ka ecja në temperaturat e ulëta të dimrit? Më poshtë keni 3 përfitime të kësaj
A e dini se për tretjen e një pice ju duhen 4 orë ecje Hulumtuesit sugjerojnë, që në paketimet e ushqimeve duhet të shkruhet se sa kohë dhe ushtrime fizike duhet të bëjë një p