999 rezultate për

ecja

Ecja, maskat e ushqimet e blera: MSH u përgjigjet pyetjeve më delikate mbi COVID-19 Pavarësisht se kanë kaluar mbi 3 muaj nga pandemia e COVID-19, akoma ka pikëpyetje në lidhje me këtë virus i cili ende ë
Fenomeni: Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën “Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën. Ka qenë në atë moment që limitet e mia janë vënë në p
6 "shndërrimet" që ndodhin në trupin tuaj nëse ecni çdo ditë Ekspertët po këshillojnë rregullisht që të mos harrojmë domethënien e aktivitetit fizik. Ecja është aktiviteti fizik
Ndalohet edhe ecja në këmbë, Rama merr masat drastike: Do merrni gjoba Qeveria ka marrë masa edhe më të forta kundër "betejës" me koronavirus. Rama njofton: DUKE NISUR NGA SOT, ÇDO DITË N
Ecja në shi ju bën më të shëndetshëm Nëse e gjeni veten në ambient të hapur kur është duke rënë shi, kjo nuk do të thotë se duhet të nxitoni për në shtëpi sa
Ecja e ngadaltë e VV-së dhe LDK-së për marrëveshjen finale LVV-ja dhe LDK-ja janë duke i vazhduar diskutimet në kuadër të grupeve punuese, por krerët e këtyre dy subjekteve nuk ja
PRISHTINË/ Ecja tradicionale kundër kancerit të gjirit Në Prishtinë u mbajt marshimi tradicional “Zbulimi i hershëm – mbijetesë” që ka për qëllim vetëdijesimin ndaj sëmundjes
Ecja minimizon rrezikun e kancerit të gjirit Aktiviteti fizik, përfshirë ecjen, është një e mirë që ju i bëni shëndetit tuaj. Por ecja në veçanti vjen me një mori pë
Serbët protestuan për të 30-ën herë kundër pushtetit të Vuçiçit Protesta "1 nga 5 milionë" në Beograd është mbajtur edhe dje. Kjo protestë është e tridhjeta me radhë, që kur qytetar
Shëmbim zjarri në Durrës, plagoset miku i Lulzim Berishës (VIDEO) Një person ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur këtë mesdite në afërsi të Autostr
Ecja, sekreti i të qëndruarit në formë Ecja është sekreti për të qëndruar në formë edhe pa pasur prirje të veçantë atletike. Ju nuk keni nevojë të jeni të r
Ecja iu bën më të ri Një orë ecje në ditë mund të ulë rrezikun e sëmundjeve mendore dhe të përmirësojë gjendjen mentale. Ushtrimet e rregu
Dyfishon rezultatin Bayern Munchen (VIDEO) Bayern duket i pandalshëm në këtë sfidë, shkrua Albeu.com Në vetëm 10 minutat e para ka arritur të shënojë dy gola.
Plazhi mbaroi, por ecjen në rërë nuk duhet ta ndani Përvec faktit që merrni ngjyrë, laheni, relaksoheni dhe luani në plazhe, aty ju mund të bëni edhe aktivitete tjera, si p
Ecja, kura më e mirë për kancerin e prostatës Ecja dhe ushtrimet mund të jenë ilaçi më i mirë për kancerin e prostatës. Nëse sëmundja kapet në kohë, ushtrimet në
Një shëtitje 30 minuta në ditë, 9 benefite Një shëtitje e gjatë, bashkë me një dietë të shëndetshme dhe gjumë të rregullt, mund të të ndihmojnë të jetosh një jetë
Ecja zbathur e fëmijëve sjell përfitime të shumta Ne shpesh shqetësohemi që fëmijët tanë gjithmonë të veshin këpucë në mënyrë që të mos ftohen nga kontakti me sipërfaqet
Ecja zbathur e fëmijëve sjell përfitime të shumta Ne shpesh shqetësohemi që fëmijët tanë gjithmonë të veshin këpucë në mënyrë që të mos ftohen nga kontakti me sipërfaqet
12 minuta ecje në ditë përmirëson humorin Ekziston një ilaç i thjeshtë që ndihmon në përmirësimin e humorit, nxit mendimin, përmirëson kujtesën dhe në përgjithësi
Ligji për gjuhën, Osmani: Ngecja për shqipen, lëkund koalicionin (VIDEO) Ligji për shqipen, debati për të cilin u la përgjysmë në mbledhjen e fundit të Qeverisë akoma është duke u harmonizuar m