999 rezultate për

ecin

Shkëlzen Berisha flet për Gërdecin: Pse e telefonova Delijorgjin pasi shpërtheu Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku është pyetur nga gazetari Ylli Rakipi, lidhur me t
Gjykata amerikane rrëzon djalin e Berishës për Gërdecin Shkëlzen Berisha, djali i Sali Berishës, ka dështuar keqazi në përpjekjen e tij për tu shfajësuar para një gjykate ameri
"1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri", deklarata e fortë e Klevis Balliut "1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri, pse nuk i kapin këta? Por flasin sikur çfarë bënë me kapjen e grupit të fajdeve n
Gafa e Krimeve të Rënda, arrestojnë memecin nga përgjimet telefonike Në operacionin e bujshëm "Rruga e gabuar" ku u vunë në pranga 22 persona rezulton që të jetë bërë edhe një gafë. Së
Ish-agjenti tregon të vërtetën, kush e shpalli armik Gani Gecin? Komunikata numër 59 e lëshuar nga Shtabi i Përgjithshëm i UÇK-së, kundër Gani Gecit, edhe pas 20 vjetëve nuk është zbard
Berisha e pranon për Gërdecin: Vrasje shtetërore! Ish-Kryeministri ka reaguar në "Temporta" për ngjarjen e rëndë në Gërdec dhe të vrarët në 21 janar. Aika pranuar se n
Aksidentohet eskorta e Ramës, Garda tregon çfarë ndodhi Kryeministri Rama është nisur ditën e sotme drejt qytetit të Beratit, ku gjatë udhëtimit, një prej makinave shoqëruese ë
Vecino kërkon largimin nga Interi Matias Vecino raportohet se ka kërkuar largim nga Interi pasi që ka një ofertë nga një klub që për momentin nuk i dihet
Flet Elida: Si ndodhi vrasja dhe e vërteta SMS erotike në Instagram Gjykata ka dhënë sot masën e sigurisë "arrest me burg" për Esat Canin, i cili akuzohet se vrau të dashurin e motrës së m
Interi sot ndaj PSV-së, mungon Vecino Nainggolan e nis nga stoli Sot në orën 21:00 në mbrëmje Interi do të përballet në San Siro ndaj holandezve të PSV-së të cilët luajnë thjesht për s
Reagimi i Furyt pasi u rrëzua në rundin e 12-të mahnit fansat (VIDEO) Tyson Fury u nokautua dy herë në meçin kundër Deontay Wilder, megjithatë ai nuk i lejoi këto dy nokaute t’ia humbin meçi
Falë shkencës tre të paralizuar nisin të ecin Tre njerëz të cilët kishin vite që ishin paralizuar dhe u ishin hequr të gjitha shpresat, nisën të ecin sërish falë një
Përmbytet qyteti italian, banorët detyrohen të ecin në ujë (FOTO LAJM) Pamje tmerruese vinë nga qyteti italian Venecia i cili është përmbtur duke shkaktuar kaos në qytet. Banorët janë dorz
Ngecin bisedimet, Conte dhe Reali nuk arrijnë marrëveshje Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi është duke e ulur interesimin për ish-trajnerin e Chelseat dhe Juventusit, A
Interi i rinovon kontratat 6 futbollistëve Inter ka lajmëruar zyrtarisht se ka rinovuar kontratat e gjashtë lojtarëve, përfshirë Marcelo Brozovic, Matias Vecino, A
Probleme për Spalletin, talenti i Interit në dyshim ndaj Milanit Mesfushori i Interit, Matias Vecino, thuhet se ka probleme muskulore, por ai mund të mungojë në derbin e Milanos. 27-
DENONCIMI/ Nxënësit ecin kilometra, qeveria jep me qira shkollën e ndërtuar (FOTO LAJM) Deputeti i PD, Luçiano Boçi ka bërë publik një rast të çuditshëm nga Elbasani, sipas të cilit Ministria e Arsimit ka dhë
Mos u shqetësoni, të ecin zbathur i ndihmon fëmijët Shpesh prindërit shqetësohen se fëmija ecën zbathur, por në fakt kjo ka shumë përfitime për shëndetin dhe zhvillimin e t
Nuk i shet dot, Interit i ngecin tri lojtarë në derë Edhe pse tregu i transferimeve në Serie A është mbyllur, klubet italiane kanë të drejt të largojnë lojtarët e tepërt. 
Skandal në Elbasan, nxënësit ecin kilometra, MAS jep shkollen me qira Një skandal është denoncuar nga deputeti i PD, Luciano Boci i cili në një postim në rrjetin social facebook, shkruan se