999 rezultate për

dzeko

Shkatërrim total, Roma fiton me "manita" ndaj Plzenit (VIDEO) Roma e ka deklasuar me rezultat 5-0 Viktoria Plzen në "Stadio Olimpico". Që në minutën e tretë Edin Dzeko shënoi goli
​Dzeko rrëfen historinë e tij të dhimbshme për luftën në Bosnje Hercegovinë Kapiteni i Kombëtares Boshnjake dhe sulmuesi i Romës, Edin Dzeko, ka rrëfyer për ndikimin e luftës në Bosnje dhe Hercego
Roma në krizë, por shikoni çfarë bën Dzeko Edin Dzeko ka përfunduar në qendër të kritikave të tifozëve të Romës. Sulmuesi boshnjak ka injoruar krizën e skuadrës
Dyfishon Roma, Dzekon "çorodit" mbrojtësit e Chievos (VIDEO) Në minutën e 30-të, Roma ka arritur ta dyfishojë rezultatin e ndeshjes kundër Chievos. Një top i harkuar në zonë në
Dzeko: Askush nuk më njoftoi për kalimin tek Chelsea Edin Dzeko ka thënë se “askush” nuk e ka njoftuar atë që ti bashkohet Chelseat gjatë afatit kalimtar të janarit. “Che
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur në karrierën e tij (VIDEO) Edin Dzeko ka zgjedhur golin ndaj Chelseat si më të bukurin në karrierë e tij. “I thashë Alex-it të krosonte në shtyl
Dzeko e gjen "shpëtimin", i kërkon Salahut të agjëroj në ditët kur ndeshet me Romën Edin Dzeko i lutet Salahut që të “agjërojë” në dy sfidat kundër Romës Duke folur për ndeshjen me Liverpoolin në Champ
Para ndeshjes me Liverpoolin, Dzeko i ka kujtimet e freskëta me Barcelonën Roma akoma nuk e ka harruar atë që i shkaktoi Barcelonës në ndeshjen e dytë në Olimpico. Pas eliminimit të katalanasve r
Chelsea do ta tentojë sërish Dzekon Sipas faqes spanjolle El Gol Digital, Chelsea po përgatit një tjetër përpjekje për të marrë Dzeko në fund të sezonit.
Dzeko i'u merr hak kritikuesve:Menduat se dohumisnim 5-0 Edin Dzeko iu përgjigj kritikëve pasi udhëhoqi Romën në fitoren e madhe 4-2 kndër Napolit, teksa theksoi se skuadra nuk
Napoli - Roma, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Roma ka fituar ndaj Napolit me rezultatin e thellë 2-4 në transfertë në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 27-t
Super Dzeko, Roma fundos Napolin (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Napolit në "San Paolo". Super gol nga Edin Dzeko që shkarkon të majtën duke
Roma tregon çmimn e Dzekos, gati i falur Sulmuesi boshnjak ishte pranë largimit nga Roma edhe gjatë afatit kalimtar të janarit për tu rikthyer në Ligën Premier.
Milani i dashuruar me Dzekon, gati për ti ofruar një nga pagat më të larta në klub Sipas Tuttosport, Marco Reus, mbetet një ëndërr, por Milani dëshiron një sulmuesn që ti garantojë shumë gola në Serie A.
Edin Dzeko: Është e vërtetë se negociatat ishin duke u kryer Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko, ka thënë se bisedimet mes klubit italian dhe Chelseat ishin në fazën përfundimtare, por që
Roma ta gëzojë Dzekon, Chelsea e gjen sulmuesin Sipas gazetarit të njohur italian Gianluca DiMarzio, Chelsea ka gjetur opsionin e tyre rezervë në vend të Dzekos dhe ai
Dështon transferimi i Dzekos tek Chelsea Chelsea dhe Roma nuk kanë rënë dakord për transferimin e sulmuesit boshnjak, Edin Dzeko. Sipas Sku Sport Italia marrë
Dzeko po shkon drejt Chelseat, Roma zëvendësuesin e gjen tek Barcelona Në pritje të vendimit të Dzeko për të pranuar ose jo ofertën e Chesea-t, drejtuesit e Romës nuk kanë ndërmend të rrinë d
Acarohet Chelsea, është vetë Dzeko që po zvarrit transferimin në Londër Chelsea nuk ka durim për të pritur tekat e Romës dhe të Dzeks. Së fundmi blutë e Londrës i kanë dhënë një ultimatum Romë
Dështon transferimi i Dzekos dhe Palmierit tek klubi anglez Edin Dzeko dhe Emerson Palmieri mund të mos i bashkohen Chelseat në këtë afat kalimtar. Jo vetëm Edin Dzeko, por te C