999 rezultate për

dzeko

Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Interi në sulm për Edin Dzeko Edin Dzeko është sulmuesi, nga i cili gjithë mbrojtësit e Interit do duhet të ruhen të shtunën në “San Siro” për të blin
Roma zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Pas një pjese të parë pa rrjeta të prekuara Roma ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 68’ me sulmuesin kry
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro Mauro Icardi nuk e ka të sigurtë qëndrimin e tij tek Interi dhe tashmë zikaltrit po kërkojnë që tani zëvendësuesin e tij
Roma përjashton Dzeko-n Edin Dzeko është pranë përjashtimit nga Roma. Boshnjaku i cili është i grumbulluar me Kombëtaren e tij pati një sherr të
Dzeko pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Premier League Klubi i Romës nuk është aspak i kënaqur nga forma e dobëte e Edin Dzekos. Sipas "Corriere dello Sport", klubit romak nu
Pepe e shau, Dzeko reagon në mënyrë të turpshme (VIDEO) Edin Dzeko u përplas dje me mbrojtësin e Portos Pepe me të cili pati dhe debat në fushë. Megjithatë kur Pepe e shau
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Roma përmbys Frosinonen (VIDEO) Roma ka përmbysur Fronsinen në stadiumin "Stadio Benito Stirpe". Në minutën e 30' është Edin Dzeko që barazon rezult
Monchi: Dzeko ndihet mirë tek Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi, ka hedhur poshtë mundësinë që Edin Dzeko të largohet nga Roma, shkruan Albeu.com. "N
Sulmuesja e Romës kopjon Dzeko-n (VIDEO) Kapitenja skuadrës së femrave të Romës ka shënuar një gol spektakolar , shkruan Albeu.com Bartoli në një goditje ng
Roma nuk ndalet, Dzeko shënon sërish (VIDEO) Roma po shkon drejt fitores ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Verdhekuqtë kanë shënuar dhe golin e
Edin Dzeko kalon Romën në avantazh (VIDEO) Roma e ka nisur mjaf mirë sfidën në Bergamo teksa Edin Dzeko ka kaluar në epërsi skuadrën e Di Franceskos ndaj Atalantës
Dzeko le pas dëmtimin, gati për supersfidën ndaj Juventusit Edin Dzeko ka lënë pas dëmtimin prej një muaji teksa nuk luan prej 24 nëntorit në ndeshjen ndaj Udinezes ku Roma humbi
Dzeko: Nuk e di se ku do ta mbyll karrierën Edin Zeko futbollisti Romës, ka folur më mediat, teksa ndohet në Bosnjë në pritje riaftësimit pas një dëmtimi afro dy m
Edin Dzeko në dyshim për ndeshjen ndaj Real Madridit Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko thuhet se është në dyshim për ndeshjen e së nesërmes me Real Madridin. Ndeshja zhvillohe
Real Madrid i vihet pas sulmuesit ballkanas Real Madrid po bëhet gati për merkaton e Janarit ku pritet të bëjë disa blerje të bujshme. Sipas mediave spanjolle,
Roma mposht në transfertë Empolin e Veselit (VIDEO) Roma ka arritur të fitoj me lehtësi ndaj Empolit në kuadër të javës së tetë të Serisë A. Megjithatë, vizitorëve nga k