999 rezultate për

dzeko

Dzeko "thumbon" qeverinë italiane: Është me e sigurtë të stërvitemi në qendër stërvitore sesa në park Edin Dzeko ka dhënë komentet e tij mbi situatën aktuale në të cilën qëndron futbolli italian. Dzeko, sikur ka thumbua
Dzeko flet për kalimin te Roma: Ishte i mrekullueshëm Sulmuesi boshnjak i Romës, Edin Dzeko ka folur për karrierën e tij ku ka ndaluar në disa momente epike. Ylli boshnjak
Roma shënon 2 gola për 4 minuta, Dzeko dhe Kolarov ndëshkojnë Fiorentinën (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Fiorentinës dhe Romës, e vlefshme për javën e 17-të në Serie-A. Verdhekuqtë kanë
Dermaku vlerësohet nga mediat italiane: Po rritet nga ndeshja në ndeshje Parma ku aktivizohet mbrojtësi shqiptar Kastriot Dermaku, ka mposhtur në shtëpi Romën me rezultatin 2-0. Pikërisht mb
Roma-Milan, formacionet zyrtare: Piatek sërish në stol Roma dhe Milan takohen ën ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A. Dy skuadrat po kalojnë formë jo të mirë në çerekun e
Roma e nis me fitore Europa League, shkëlqejnë Dzeko e Zaniolo (VIDEO) Roma e ka mposhtur 3-0 Basaksehirin në ‘Olimpico’. Roma e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Europa League. N
Dzeko kërkon largimin e tifozëve racistë nga stadiumet Racizmi është kthyer në një problem të mprejtë për sportin kohët e fundit në Itali, pas atyre ngjarjeve të ndodhura në S
Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
Edhe Napoli interesohet për Dzekon Napoli raportohet se ka bërë një lëvizje befasuese për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko Dzeko nuk duket se do ti bashkoh
Rriten shanset për një shkëmbim Dzeko-Icardi Mauro Icardi mund të përfundoj te Roma pasi që destinacionet tjera janë mbyllur. Sulmuesi argjentinas nuk është në pl
Interi ka gati ofertën e fundit për Dzekon Interi tani është i përgatitur për të bërë një përpjekje të fundit për të nënshkruar Edin Dzeko nga Roma, pasi ata gjith
E konfirmon trajneri i Bosnjës: Dzeko pëlqen Interin Trajneri i Bosnjeës, Robert Prosinecki ka deklaraur se Dzeko i ka folur disa herë atij për Interin. Sipas tij, Dzeko
Inter heq dorë nga Lukaku e Dzeko, Conte synon bomberin e Serisë A (FOTO LAJM) Inter nuk mund të pres më Dzekon e Lukakun. Skuadra e Contes ka disa javë që po tenton një marrëveshje me njërin nga dy
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Interi në sulm për Edin Dzeko Edin Dzeko është sulmuesi, nga i cili gjithë mbrojtësit e Interit do duhet të ruhen të shtunën në “San Siro” për të blin
Roma zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Pas një pjese të parë pa rrjeta të prekuara Roma ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 68’ me sulmuesin kry
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro Mauro Icardi nuk e ka të sigurtë qëndrimin e tij tek Interi dhe tashmë zikaltrit po kërkojnë që tani zëvendësuesin e tij
Roma përjashton Dzeko-n Edin Dzeko është pranë përjashtimit nga Roma. Boshnjaku i cili është i grumbulluar me Kombëtaren e tij pati një sherr të