999 rezultate për

dzeko

Roma nuk bën pas, Dzeko nuk do ta rimarrë shiritin e kapitenit Lorenzo Pellegrini mbetet kapiten i Romës edhe pse disa prej senatorëve te ekipit kërkuan që ai të rimerrte shiritin e k
Situata e Dzekos te Roma, boshnjaku kthehet në stërvitje Trajneri i Romës, Paulo Fonseca ka falur kapitenin Edin Dzeko, që është ribashkuar me skuadrën dhe mund të jetë në skuad
Situata te Roma, Fonseca: Nuk dua të flas për Dzekon, skuadra është e bashkuar Ambienti te Roma nuk është aspak i qetë pas vendimit të trajnerit Paulo Fonseca për të përjashtuar kapitenin Edin Dzeko,
Shkëmbimi Dzeko - Sanchez, flet Marotta Drejtori sportiv i Interit, Giuseppe Marotta, ka mbyllur derën për shkëmbimin e futbollistëve. Edin Dzeko është shpal
Dzeko-Sanchez, takim mes drejtuesve Interi dhe Roma po punojnë për shkëmbimin e bujshëm midis Edin Dzeko dhe Alexis Sanchez. Drejtori sportiv i Interit,
Çështje "Dzeko" te Roma, nëse qëndron boshnjaku dorëzon shiritin e kapitenit Tek Roma ka një çështje "Edin Dzeko", që duhet zgjidhur. Klubi verdheq është në dilemë: ta shesë apo ta riintegrojë me g
Roma dëshiron sulmuesin e Realit në shkëmbim me Dzekon Edin Dzeko si duket i ka ditët e numruara në Romë, e gjitha kjo filloi pas një zënke me trajnerin, Paulo Fonseca. Sip
Shkëmbimi Dzeko-Eriksen? Interi refuzon Sipas mediave italiane, Roma i ka propozuar Interit një "shkëmbim huazimesh", fjala bëhet për lojtarët Edin Dzeko dhe Ch
Roma tregohet e gatshme për shkëmbimin, Dzeko-Eriksen Sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko, është gjithnjë e më larg Romës, pas përplasjes që pati me trajnerin Paulo Fonseca. Sip
Përplasje me Dzekon, flet Fonseca Roma mund me vështirësi Spezian në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Ditë më parë u raportua se lojtarët e Romës,
Mposhti Covid-19, reagon Dzeko: Jam i lumtur se gjithçka mbaroi Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar. Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 pa
Edin Dzeko shpreson të jetë gati për ndeshjen me Parmën Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko do bëjë testimin për Covid-19 përsëri, me shpresën që të rikthehet në ndeshjen ndaj Parmas.
Pas Dzekos, te Roma infektohen me koronavirus edhe 3 lojtarë të tjerë Rastet me Koronavirus në shtëpinë e Romës po rriten në mënyrë shqetësuese. Pas Dzekos dhe portierit të të rinjve, rezult
Plot 7 gola, Roma bën detyrën (VIDEO) Roma shkatërroi me rezultatin 5-2 Beneventon. Në fakt, ishin miqtë që kaluan të parët në epërsi me anë të Gianluca Ca
Roma synon ti rinovojë kontratën Dzekos Skuadra nga ‘Stadio Olimpico’ synon ta ketë sulmuesin boshnjak në radhët e veta së paku deri në vitin 2023. Ish lojta
"Gjithmonë kështu ndodh me ata", Dzeko "thumbon" Juventusin pasi nuk e bleu Sulmuesi i Romës Edin Xheko nuk e ka fshehur zemërimin ndaj gjyqtarit të sfidës së djeshme me Juventusin 2-2. Futboll
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO) Juventusi arriti të barazonte në shifrat 2-2 kundër Romës mbrëmjen e djeshme, pavarësisht se në fushë qendronte me një l
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Juventus harrron Dzekon? Fonseca grumbullon boshnjakun Edin Dzeko është në mesin e 21 lojtarëve të thirrur nga Roma për ndeshjen jashtë në Verona kundër Hellas. Juventusi m
Zbulohen marrëveshjet, ja sa do paguajë Juve për Dzekon dhe Roma për Milik Edin Dzeko do të jetë lojtar i Juventus. Zyrtarizimi i tij te Juventus tashmë është vetëm çështje kohe, pasi sipas F