999 rezultate për

dzeko

Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
Edhe Napoli interesohet për Dzekon Napoli raportohet se ka bërë një lëvizje befasuese për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko Dzeko nuk duket se do ti bashkoh
Rriten shanset për një shkëmbim Dzeko-Icardi Mauro Icardi mund të përfundoj te Roma pasi që destinacionet tjera janë mbyllur. Sulmuesi argjentinas nuk është në pl
Interi ka gati ofertën e fundit për Dzekon Interi tani është i përgatitur për të bërë një përpjekje të fundit për të nënshkruar Edin Dzeko nga Roma, pasi ata gjith
E konfirmon trajneri i Bosnjës: Dzeko pëlqen Interin Trajneri i Bosnjeës, Robert Prosinecki ka deklaraur se Dzeko i ka folur disa herë atij për Interin. Sipas tij, Dzeko
Inter heq dorë nga Lukaku e Dzeko, Conte synon bomberin e Serisë A (FOTO LAJM) Inter nuk mund të pres më Dzekon e Lukakun. Skuadra e Contes ka disa javë që po tenton një marrëveshje me njërin nga dy
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Interi në sulm për Edin Dzeko Edin Dzeko është sulmuesi, nga i cili gjithë mbrojtësit e Interit do duhet të ruhen të shtunën në “San Siro” për të blin
Roma zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Pas një pjese të parë pa rrjeta të prekuara Roma ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 68’ me sulmuesin kry
Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro Mauro Icardi nuk e ka të sigurtë qëndrimin e tij tek Interi dhe tashmë zikaltrit po kërkojnë që tani zëvendësuesin e tij
Roma përjashton Dzeko-n Edin Dzeko është pranë përjashtimit nga Roma. Boshnjaku i cili është i grumbulluar me Kombëtaren e tij pati një sherr të
Dzeko pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Premier League Klubi i Romës nuk është aspak i kënaqur nga forma e dobëte e Edin Dzekos. Sipas "Corriere dello Sport", klubit romak nu
Pepe e shau, Dzeko reagon në mënyrë të turpshme (VIDEO) Edin Dzeko u përplas dje me mbrojtësin e Portos Pepe me të cili pati dhe debat në fushë. Megjithatë kur Pepe e shau
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Roma përmbys Frosinonen (VIDEO) Roma ka përmbysur Fronsinen në stadiumin "Stadio Benito Stirpe". Në minutën e 30' është Edin Dzeko që barazon rezult
Monchi: Dzeko ndihet mirë tek Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi, ka hedhur poshtë mundësinë që Edin Dzeko të largohet nga Roma, shkruan Albeu.com. "N
Sulmuesja e Romës kopjon Dzeko-n (VIDEO) Kapitenja skuadrës së femrave të Romës ka shënuar një gol spektakolar , shkruan Albeu.com Bartoli në një goditje ng
Roma nuk ndalet, Dzeko shënon sërish (VIDEO) Roma po shkon drejt fitores ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Verdhekuqtë kanë shënuar dhe golin e