999 rezultate për

dytin

Interi në vështirësi, Sampi shënon të dytin (VIDEO) Interi është duke hasur vështirësi ndaj Sampit në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas golit të para Candreva, një tjetër
Prag zgjedhjeve! Zëri i Amerikës: Kultivimi i kanabisit, në rritje për të dytin vit radhazi në Shqipëri Në Shqipëri, të dhënat e publikuara sot nga Policia shqiptare por dhe nga ajo italiane e cila edhe këtë vit kreu monitor
Nuk përmbahet Barcelona, shënon golin e dytë (VIDEO) Barcelona duket se e ka marrë përpara Napolin e Gennaro Gattusos. Pas golit të parë të shënuar nga Lenglet, katalanas
Klopp kujton titujt me Dortmundin: Tek i pari isha i dehur, në të dytin s’mbaj mend asgjë Jurgen Klopp është një nga ata trajnerë që një ndeshje futbolli e përjeton në maksimum dhe kjo dallohet qartësisht nga g
Ç'po ndodh me Liverpoolin, Watford shënon të dytin (VIDEO) Serisë pa humbje për Liverpoolin duket se po i vjen fundit. Watford ka gjetur edhe golin e dytë në minutën e 60' me
U vetëhodh nga kati i gjashtë i lokalit por ra në të dytin, çfarë ndodhi sot në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku u raportua se një 30 vjeçare u rrëzua nga kati i gjashtë i një
Milani në festë, Ibrahimovic dyfishon rezultatin (VIDEO) Efekti i Zlatan Ibrahimovic po fillon të ndjehet te Milani. Suedezi ka arritur të gjejë golin e parë personal dhe të
Super Inter, shënon golin e dytë përballë Spal (VIDEO) Interi nuk ka ndërmend të lëshojë pikë ndja Spal, pasi shansi i artë për të kapur kreun është sonte. Lautaro Martinez
I lindur me këmishë, burri fiton për të dytin vit radhazi lotarinë 1 milion dollar Rolf Rhodes fitoi 1 milion dollarë në lotarinë në Massachusetts, ndërkohë që të njëjtën lotari e kishte fituar edhe një
Barcelona shënon dhe të dytin (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e dytë në fushën e Getafe në minutën 50’. Autori i golit ka qenë mbrojtësi Junior Firpo, i
GOOL! Kosova nuk dorëzohet, shënon të dytin (VIDEO) Valon Berisha ka shënuar golin e dytë për Kosovën duke e ngushtuar rezultatin në 5-2. Anglia shënoi pesë gola rresht
Gabim në mbrojtje, Franca na shënon dhe të dytin (VIDEO) Franca na ka ndëshkuar sërish. Një vendosje jo e mire e Kombëtares në mbrojtje na ka kushtuar shumë teksa vendasit kanë
Dalje e gabuar e portierit, Benzema nuk fal shënon të dytin (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Athletic Bilbao-s në minutën e 76-të. Autori i golit ka qenë përsëri Karim
Icardi rikthehet me gol, shënon të dytin për Interin (VIDEO) Pas më shumë se 50 ditë jashtë fushës së blertë ish-kapiteni dhe golashënuesi Interit është rikthyer të luaj ndeshjen e
Shokohet Brazili, Belgjika shënon të dytin (VIDEO) Kevin De Bruyne ka shokuar Brazilin duke shënuar edhe golin e dytë për Belgjikën. Pas pësimit të golit të parë, Brazi
Ronaldo shënon të dytin dhe Reali të tretin (VIDEO) Ronaldo ka arritur ta çojë në 3-0 rezultatin e ndeshjes ndaj Alavesit. Ka qenë Vasques , ai i cili ka asistuar për Ro
Qetësohet Bernabeo, Bale shënon të dytin personal (VIDEO) Real Madrid duket se po shkon drejt një fitoreje bindëse në La Liga. Heroi i kësaj ndeshje është padyshim Bale, i cil
Ukrainasit shënojnë edhe të dytin kunndë Cityt (VIDEO) Pas 6-të minuta Shakhtari ka shënuar edhe golin e dytë kundër Manchester Cityt. Autori i golit është mbrojti anësor
Cristiano Ronaldo zgjidhet Lojtari i Vitit Cristiano Ronaldo është fituesi i çmimit "Lojtari i Vitit". Ai mposhti në finale 2-shen Buffon dhe Lionel Messi. Por
"Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit", Mustafaj i kthen përgjigje komentuesit Ish ministri dhe ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku As