E FUNDIT/ Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja
999 rezultate për

dyti

Familjarët e Andi Malokut: Qeveria po na e vret për së dyti, nuk na japin trupin Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku, i cili mbeti i plagos
I lindur me këmishë, burri fiton për të dytin vit radhazi lotarinë 1 milion dollar Rolf Rhodes fitoi 1 milion dollarë në lotarinë në Massachusetts, ndërkohë që të njëjtën lotari e kishte fituar edhe një
Një herë i shpëtoi atentatit, të dytit jo: Pse u eliminua Besmiri Besnik Hida mbeti i vrarë ditën e djeshme si pasojë e një atentati me kallashnikov. Një vit më parë, mësohet se Hida
Barcelona shënon dhe të dytin (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e dytë në fushën e Getafe në minutën 50’. Autori i golit ka qenë mbrojtësi Junior Firpo, i
Statistikat, Ronaldo i dyti më i dobët në Seria A Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zyrtarisht gjuajtësi i dytë i më i dobët i goditjeve të lira në historinë
Portieri shqiptar renditet i dyti në listën e golashënuesve në Superligë Janë të rralla rastet kur portierët e skuadrave bëhen golashënues. Gardiani i skuadrës shqiptare, Bylisit, Isli Hidi
GOOL! Kosova nuk dorëzohet, shënon të dytin (VIDEO) Valon Berisha ka shënuar golin e dytë për Kosovën duke e ngushtuar rezultatin në 5-2. Anglia shënoi pesë gola rresht
Gabim në mbrojtje, Franca na shënon dhe të dytin (VIDEO) Franca na ka ndëshkuar sërish. Një vendosje jo e mire e Kombëtares në mbrojtje na ka kushtuar shumë teksa vendasit kanë
7 gjëegjëza që me siguri nuk i keni dëgjuar më parë 1. Kur i lidh ikin, kur i zgjidh rrinë. (Lidhëset e këpucave) 2. Rrumbullak Strumbullak, kur e prek te ben me gjak!
Dalje e gabuar e portierit, Benzema nuk fal shënon të dytin (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Athletic Bilbao-s në minutën e 76-të. Autori i golit ka qenë përsëri Karim
Icardi rikthehet me gol, shënon të dytin për Interin (VIDEO) Pas më shumë se 50 ditë jashtë fushës së blertë ish-kapiteni dhe golashënuesi Interit është rikthyer të luaj ndeshjen e
I aksidentuari në Gjilan: Sot kam lindur për së dyti Janë gjithsej 11 persona të lënduar që po vazhdojnë të marrin trajtim mjekësor pas aksidentit të rëndë që ndodhi sot gja
"Pas Aldo Bares jam i dyti...", Tahiri njihet me akuzat Ditën e sotme ish-ministri i brendshëm, Saimir Tahiri është njohur me akuzat në gjykatën e Krimeve të Rënda. I pyetu
Shqipëria lëkundet për së dyti, kjo ishte epiqendra e tërmetit (FOTO LAJM) Shqipëria është lëkundur ditën e sotme nga një tjetër lëkundje sizmike. Epiqendra e tërmetit ka qënë në Lalz të Durr
Aksident i frikshëm, Sneijder "lind për së dyti" në Katar Wesley Sneijder mësohet se ka shpëtuar mrekullisht pas një aksidenti të rëndë rrugor të ndodhur në shkretëtirën e Katar
Shqipëria lëkundet nga dy tërmete (FOTO LAJM) Pas një tërmeti prej 4.1 ballë që ra në Greqi mëngjesin e së dielës rreth orës 5:25 min, dy tërmete kanë rënë dhe në Shq
Këto janë notat e Kombëtares, Xhaka renditet i dyti Shqipëria ka marrë një fitore mjaftë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Izraelit, 1-0. Lojtarët e Panuccit kan
I dyti më i shitur në botë, Huawei lë pas gjigandin Apple Huawei duket se ka arritur një rekord historik, duke lënë pas Apple e duke u bërë “smartphone” i dytë më i shitur në bot
Shokohet Brazili, Belgjika shënon të dytin (VIDEO) Kevin De Bruyne ka shokuar Brazilin duke shënuar edhe golin e dytë për Belgjikën. Pas pësimit të golit të parë, Brazi
Këto janë sportistët britanik më të paguar Sportistët sot janë një nga profesionet më të paguara në botë. Sipas “The Sunday Times” lista e sportistëve të rinj m