999 rezultate për

dyte

Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës (VIDEO) Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C të Ligës së Kombeve. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të papreku
Vala e dytë Covid-19, Ceferin jep dy lajme të mëdha “Ne do ta mbyllim sezonin. Tifozët do të kthehen!”. I intervistuar nga Marca, presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin bër
Zhbllokohet super ndeshja, Franca në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Francës, rezultati është zhbllokuar në të dyt
I infektuar me koronavirus, Bushi merr përgjgjen e tamponit të dytë Trajneri i Shqipërisë U21 Alban Bushi ka rezultuar për të dytën herë pozitiv me koronavirus. Tekniku i Shpresave ka k
Harrojeni mundësinë e dytë, 6 shenjat e horoskopit që nuk kthehen kurrë tek ish-i Hidhi një sy gjashtë shenjave që nuk falin e nuk rikthehen në krahët e ish-it para se të bësh diçka të gabuar. Demi
Do bëhet nënë për herë të dytë, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Rep-artistja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi është shtatzënë për herë të dytë. Përmes një fotografie të fundit në Inst
Rama qetëson shqiptarët: Nuk besoj të kemi izolim të dytë! I ftuar këtë mbrëmje në emisionin "Open", kryeministri Edi Rama thotë se situata nga koronavirusi është nën kontroll dhe
Detajet që shtojnë dyshimet për një shtatëzani të dytë të Meghan Markle Zërat për një shtatzani të dytë për Meghan Markle dhe princin Harry, janë dëgjuar prej kohësh. Me daljen e fundit të
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Merkel bën deklaratën e fortë dhe shuan shpresat: Vaksinat nuk do të kenë efekt! Angela Merkel është shprehur e pashpresë për një mbarim të shpejtë të pandemisë së COVID-19. Duke u shprehur se tas
Caktohet data kur do të mbahet seanca e dytë e Thaçit në Hagë Seanca e dytë dëgjimore për ish-Presidentin Hashim Thaçi është caktuar të mbahet në datën 18 nëntor në orën 11:00. N
Pacienti u hodh nga kati i dytë, del në konferencë për shtyp Manastirliu (VIDEO) Manastirliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Infektiv, ku një pacient u vëtëhodh nga kati i dyt
Greqia nis karantinën e dytë, ambasada shqiptare bën njoftimin e rëndësishëm Mbas reagimeve të shumta të emigrantëve lidhur me pezullimin e shërbimit në ambasadën Shqiptare në Athinë, ka reaguar sh
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Pronarët e lokalit të famshëm ndalojnë hyrjen e Merkel-it Një prej lokaleve më të famshme në Berlin "Ständige Vertretung", refuzojnë t'i shërbejnë kancelares Angela Merkel dhe d
Në izolim të dytë, çfarë duhet të dini nëse do udhëtoni drejt Greqisë Greqia është izoluar sërish për shkak të rritjes alarmante të rasteve të reja me COVID-19. Mediat greke sqarojnë se a
Prej 12 muajsh në çadër, mësuesi thirrje publike Ramës: Nuk jam as me ty e as me PD! Një mësues në Durrës, të cilit i është shkatërruar shtëpia nga tërmeti, i ka shkruar kryeministrit Edi Rama në rrjetet s
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi