999 rezultate për

dyte

Mrekulli e vërtetë, djali bie nga kati i dytë drejt e në koshin e motoçikletës (VIDEO) Duket se ata që kanë dyshime për mrekullitë, duhet të shohin edhe njëherë këtë video. Një djalë 3-vjeç nga India po l
Moti javën e ardhshme: Paradite verë e pasdite dimër Moti do të vijojë i kthjellët edhe në javën në vazhdim në të gjithë territorin e Shqipërisë. Ditët do të karakterizoh
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Labinot Tahiri: Jam keqpërdorur nga AAK’ja Labinot Tahiri, kandidat për deputet nga koalicioni AAK-PSD, nuk ka arritur që të sigurojë votat e nevojshme për një man
7 gola, Interi triumfon mes emocionesh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus e thërret, Inter i përgjigjet. Ka qenë një ndeshje e çmendur ajo mes Interit dhe Sassulos në “Mepei Stadium”
Çekiçi apo CR7, shijojeni këtë super gol të shqiptarit (VIDEO) Eshtë një ndër lojtarët shqiptarë më në formë të momentit, Cekici vazhdon me performancet e mira dhe golat spektakolarë
Tirana rikthehet te fitorja, mposht Laçin Tirana ia doli të triumfonte në ‘Selman Stermasi’ ndaj Laçit. Bardheblutë u rikthyhen te rezultatet pozitive teksa kishi
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë
S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshort
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m
Barcelona nuk pranon ta luajë "El Clasicon" në Madrid Barcelona ka refuzuar të luajë "El Clasicon"e ardhshme në Madrid, teksa Real kishte vendosur të zhvillohet në "Bernabeo"
U21/ Shqipëria mposht Kosovën në 'Elbasan Arena' (VIDEO) Ekipi kombëtar U21 i Kosovës ka bërë një hap prapa në përpjekje për ta siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian të
Berisha publikon foto me Lirien në 75 vjetorin e lindjes: Po jetoj pranverën time të dytë! Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 75-vjetorin e tij të lindjes. Ai ka publikuar në faqen e tij në Facebook, n
Nuk përmbahet Kosova, shënon golin e dytë (VIDEO) Kosova ka arritur të shënojë golin e dytë përballë Malit të Zi në ‘Fadil Vokrri’. Është radha e sulmuesit kryesor të
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
Rrethohet zona, gjenden predha të Luftës së Dytë Botërore në Durrës Ditën e sotme në Durrës janë zbuluar një arsenal predhash, të cilat kanë shkaktuar panik tek banorët. Predhat janë g
"Babai nuk e besonte dot", Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe regjisori i dy filmave "Drejt Fundit" dhe "Dashuria s'mjafton", Drilon Hoxha ishte i ftuar së fundmi
Endri Çekiçi në superfromë, i shënon dhe Bolonjës Endri Çekiçi u la jashtë kombëtares për dy ndeshjet e fundit. Por megjithëse nuk është grumbulluar futbollisti pogradeca
Sara u bë nënë për herë të dytë, Alketës nuk mund t'i shpëtonte ky detaj (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë dhe lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ajo me një foto ku shfaqet me bebush
Marsida Qatja: Një nga çunat iku të merrte përsëri kokainë Detaje të reja janë zbardhur nga dëshmia e dytë e Marsida Qatjas. Kjo e fundit ka rrëfyer në Prokurori se në fakt nat