999 rezultate për

dyshuarit

3.4 milionë euro në "Toyota Yaris", gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro. Gjykata ka vend
Sherri me familjen e ish-gruas, si u plagos këshilltari i zv.kryeministrit Anëtari i Nismës, Luan Maloku, u plagos dje rreth orës 17:00 para shtëpisë së tij në lagjen Veterenik në Prishtinë. Ngja
Pas tërmetit "shkundet" shteti, prokuroria nxjerr 19 urdhra arresti për ndërtues dhe zyrtarë Pas ultimatumit të prokurorit të përgjithshëm Olsian Cela, grupet e hetimit për tërmetin në Durrës firmosen 17 urdhëra n
Policia e Kosovës kap me 5 mijë euro të falsifikuara dy maqedonas Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, Njësiti i Krimeve Ekonomike
Eliminimi i Stavri Minos, jepet masa për 3 të dyshuarit Rreth orës 110:00 të ditës së sotme kanë mbërritur në Gjykaten e Faktit në Vlorë tre personat e arrestuar për konfliktin
Dosja 339/ Mbyllën hetimet për 12 të dyshuarit, pjesë edhe nipi i ish-deputetit Pasi u menduan disa muaj me radhë gjyqtarët e Krimeve të Rënda miratuan mbylljen e hetimeve për 12 të dyshuarit e parë t
Arrestohet edhe personi i katërt për plagosjen në Pejë Policia e Kosovës njofton se pas një pune intensive operativo-hetimore, dje në Pejë kanë arritur që ta arrestojnë edhe p
Eleminimi i Santiagos: I ndaluari darkoi me të dyshuarit, si doli zbuluar Gjykata e Tiranës ditën e djeshme la në masën e sigurisë “Arrest në burg” Blendi Tetën, i arrestuar tri ditë më parë, pa
Grabitën bankën "Raiffaisen", gjykata merr vendimin për të dyshuarit Gjykata Themelore e Ferizajt u ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, dy të dyshuarve për kryerjen e grabitjes
Prokuroria shpjegon gjithçka ndodhi dje në Prishtinë ku u vranë dy persona Një tragjedi ka ndodhur pasditen e djeshme në rrugën “Muharrem Fejza”, në Lagjen e Spitalit. Aty kanë mbetur të vdekur d
Rasti "Zhvatja", njëri nga të dyshuarit ka harxhuar 180 mijë euro për një javë (VIDEO) Njëri nga të dyshuarit në rastin “Zhvatja” pas marrjes sw këstit tw parë të parave në vlerë prej një milion eurove, për
Gjakovë, u kapën me 31 kg drogë, paraburgim për dy të dyshuarit Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, për caktimin e masës me nga një m
Sulmuan me thikë 23-vjeçarin, lihen në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit la sot në burg dy të arrestuarit e dyshuar për vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi. Kiri Mernica 20 vj
E shkuara kriminale e të dyshuarit për ekzekutimin e biznesmenit në Vlorë Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e djeshme në plazhin e vjetër të Vlorës
Trafikim armësh, paraburgim për dhjetë të dyshuarit Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së parab
dalin pamjet: Sulm fizik nën kërcënimin e armës në Pejë (VIDEO) I.B vazhdon të marrë trajtim mjekësor në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, shkaku i lëndimeve të rënda trupore si pasojë
Gjuajtje me armë në Suharekë, Policia kap të dyshuarit Policia në Suharekë ka pranuar një informacion për gjuajtje me armë zjarri te një pompe në Suharekë. Ekipet e Policis
Kaçanikasi kapet me 10 pistoleta në makinë Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi të njëjtit pas kontrollit në veturën e tij i janë gjetur dhe konfiskuar dhje
E tmerrshme, momenti kur dy persona qëllojnë me armë në një lokal (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur dy persona të armatosur hapin zjarr në restorantin Playa Del Carmen në Meks
Frikë në parlamentin turk, dy militantë të armatosur tentojnë të futen brenda Një njoftim jo i zakonshëm është bërë nga zyrtarë të Turqisë, të cilët kanë bërë me dije se policia ka ndaluar dy person