999 rezultate për

dyshuari

Dhunoi një grua, arrestohet pas 10 ditësh i dyshuari Rastet e dhunës janë thuajse çdo ditë prezente në raportet e Policisë së Kosovës. Një rast i tillë ka ndodhur para 10
"Njërin e qëllova në ballë, tjetrin se di a e vrava", çfarë i tha i dyshuari vëllait Detaje të reja vijojnë të dalin nga ngjarja e rëndë në Malësinë e Madhe ku dyshohet se Danjel Pepaj ka vrarë Vilson Çuta
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Atentati jashtë lokalit te “Uji i Ftohtë”, i dyshuari ekstradohet nga Italia Dy shtetas shqiptarë janë ekstraduar nga Italia pasi prej kohësh ishin në kërkim ndërkombëtar. Shtetasi Juljan Dama
Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë Policia në Mitrovicë ka arrestuar një të dyshuar i cili pas një mosmarrëveshje ka gjuajtur me armë zjarri në drejtim të
Vajza nga Mitrovica iku në mal, pasi babai i kërkoi marrëdhënie seksuale Një vajzë nga Mitrovica është larguar nga shtëpia e saj, pasi siç ka thënë babai i ka kërkuar marrëdhënie seksuale. A
Vritet me kallashnikov ish-ushtari i UÇK-së, kush është autori Në përleshjen me armë zjarri që ndodhi dje në Nekoc të Drenasit, u vra një person ndërsa tre të tjerë u lënduan. Auto
Bashkëjetonte me një 13-vjeçare greke, arrestohet shqiptari në Kosovë Policia e Kosovës ka njoftuar se ka kontrolluar disa shtëpi në Prishtinë, pas informacioneve se në to qëndronin disa sht
Rrëfehet pronari i Motelit ku u sulmuan seksualisht dy të miturat 13 vjeçare: Këto fjalë mi tha 43 vjeçari Dy vajza të mitura, u dërguan mbrëmjen e 4 gushtit në një hostel në rrugën Prishtinë-Podujevë. Personi që i dërgoi ua
Burrë e grua bëhen bashkë e rrahin prindërit, nëna e bëjnë për spital Është bërë bashkë me gruan e tij dhe ka sulmuar prindërit e vet. Kështu ka ndodhur në Gjilan, ditën e djeshme rreth m
Zbulohet monstra: 43 vjeçari çon 13 vjeçaret në motel të kryer marrëdhënie s*ksuale Një burrë është ndaluar nga policia e Kosovës, i akuzuar për sulm seksual ndaj dy të miturave. Mësohet se 43-vjeçari i t
E rëndë, gjendet e vrarë 34 vjeçarja në Kamenicë Gjatë ditës së sotme në Kamenicë një grua 34 vjeçare dyshohet se u vra nga burri i saj rreth 42-vjeçar. Motivet e këtij
KOSOVË/ Djali dyshohet se vrau babanë me mjet i prerës, policia arreston të dyshuarin Sot rreth orës 16:50 ka ndodhur një vrasje në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja. Ndonëse nuk e
Kishin "mosmarrëveshje dashurie", i dyshuari për vrasjen e vëllait të Aurier vetdorëzohet në polici Një i dyshuar për vrasjen e vëllait të mbrojtësit të Tottenham, Serge Aurier, Christopher, raportohet se është dorëzuar
Një i vdekur e dy të plagosur në Bardhaniq të Gjakovës Një shtetas i Shqipërisë dyshohet se e ka vrarë duke e therur me thikë burrin e kushërirës së tij. Ndërkaq, janë sulmuar
Ndiqej prej ditësh, si u arrestua i dyshuari për ekzekutimin e biznesmenave në Laç Një operacion policor është zhvilluar pak pas mesnate në Astir ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj, ose Ilir Lika, i shp
Hodhi çantën me armë e ia mbathi, kush është i dyshuari për eliminimin e Hekuran Billës Një 32-vjeçari nga Shkodra ka rrënë në pranga e policisë, teksa dyshohet të jetë i përfshirë në atentatin ku mbeti i vra
Denoncimi i ish-deputetit të PD: Të dyshuarit me Covid-19, i ngatërrohet rezultati Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka denoncuar sot një rast të ngatërrimit të rezultatit të tamponit.
Enigma në zhdukjen e vogëlushes britanike, shqiptarja minorene ishte e dashura e të dyshuarit Tabloidi britanik, DailyMail ka nisur zbardhjen e një prej ngjarjeve që tronditi 13 vjet më parë Britaninë. Madeleine
"Nuk na rruhet k***", të rinjtë në Tiranë dalin nga makina luksoze dhe rrahin dy agjentë të krimeve Një ngjarja sa e pazakontë aq edhe e habitshme ka ndodhur në Tiranë. Një makinë xhiron gomat dhe frenon fort përpara