999 rezultate për

dyshuara

22 raste të dyshuara, dalin përgjigjet e tamponëve në Delvinë Kanë dalë rezultatet e 22 qytetarëve nga Delvina të dyshuar për koronavirus. Fatmirësisht, të gjithë kanë rezultuar nega
Me letra false dhe 22 mijë euro me vete, si u kapën dy kamionistët në Durrës Dy persona janë arrestuar në Portin e Durrësit pasi janë kapur me 22.090 euro dhe dokumente të dyshuara si të falsifiku
Shkodra vatër e COVID-19, merren 17 monstra të reja të dyshuara për koronavirus Shkodra është një ndër qytetet më të prekura nga COVID-19, ku brenda pak ditëve numëroi dhjetra të prekur. Sot mësoh
Dy raste të tjera nga bluzat e bardha të dyshuara për Covid-19 në Lezhë Dy rate të tjera nga radhët e mjekëve të spitalit në Lezhë, janë konstatuar si të dyshuar ndaj koronavirusit. Bëhet f
6 raste të dyshuara për koronavirus në Kosovë Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës, sot janë paraqitur gjashtë raste të reja të dyshua
QKUK: 3 raste të reja të dyshuara me koronavirus në Kosovë, të dyshuarit kanë ardhur nga Italia Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për coronavirus. Një shtetas jo kosovar, 69 vje
Dy raste të dyshuara me koronavirus në Kosovë, masa shtesë mbrojtëse Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e dy pacientëve të tjerë kosovarë
8 raste të dyshuara por asnjë e konfirmuar! Ministria e Shëndetësisë: S'ka të infektuar në Shqipëri 8 raste të dyshuara me koronavirus janë testuar në Shqipëri dhe kanë rezultuar negative. Ministrja e Shëndetësisë dhe
Furnizoi makinën me karburant dhe pagoi me lekë false, kapet lezhiani Policia e Lezhës ka kapur një 52 vjeçar pasi ka paguar karburantin e makinës me lekë false. Ai ka paguar me një kartm
Vidhet banesa e atasheut të Kuvajtit në Tiranë, kush është e dyshuara Eshtë vjedhur banesa e atasheut diplomatik të ambasadës së Kuvajtit në Tiranë Humoud Saleh Alhusaini. Atasheu jeton n
Nusja rreh vjehrrin në Prizren Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 09:30 në Prizren, ka arrestuar një grua pasi që e njejta ka sulmuar fizi
Gruaja rreh burrin, e bën për spital Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në mëngjes në Zveçan është arrestuar një grua e dyshuar me kombësi serbe, pasi
Lirohet për arsye brutale e dyshuara për vrasjen e Jongut Gruaja indoneziane, Siti Aisyah, e cila është akuzuar për vrasjen Kim Jong-nam, gjysmëvëllait të liderit verikorean, Kim
Një grua rreh inspektorin e komunës Një femër në Prishtinë ka sulmuar fizikisht një inspektor të komunës gjatë ditës së djeshme. Policia njofton se si pa
Shpërndau pako me bomba, arrestohet një person Pas panikut të shkaktuar në SHBA pas shpërndarjes së një seri pakosh me bomba, një person është vënë në pranga nga FBI.
Një grua rreh një polic në Prishtinë Policia e Kosovës ka arrestuar dje një femër në Stacioni Policor Jugu në Prishtinë pasi kishte rrahur një punonjës të po
Një grua nga gëzimi gjuan me armë në Vushtrri Të mërkurën në rrugën “Selatin Gërgjaliu” në Vushtrri është arrestuar një grua e cila dyshohet të ketë shtënë me armë zj
Paratë falso rrezikojnë Prishtinën, dy raste brenda ditës Dy raste të falsifikimit të parasë janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në Prishtinë. Në njërin rast, një punëtore
Arrestohet nëna që braktisi foshnjën në Prishtinë Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një grua pasi e njëjta dyshohet se e ka braktisur fëmijën. "Është arrest
Një grua nga Shqipëria braktis fëmijët e mitur në Kosovë Policia e Kosovës ka arrestuar një grua e cila dyshohet se ka braktisur dhe ka keqtrajtuar fëmijët e saj. Sipas Polic