999 rezultate për

dyshohet

Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO) Janë bërë edhe disa video nga aksioni i hershëm sot në Veri. Në video shihen shumë pjesëtarë të Njësisë Speciale në këtë
Çfarë do të ndodhë me zarfet se dyshohet që ishin me helm? Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar
Aksident në rrugën Lipjan-Shtime, dyshohet për të vdekur (VIDEO) Ka ndodhur një aksident në magjistralen Lipjan-Shtime. Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet se aksidenti është me
Me plumb në kokë, dyshohet se një vajzë u vra në Prishtinë Mbrëmë në fshatin Besi të Prishtinës ka ndërruar jetë në rrethana ende të pasqaruara një vajzë 23-vjeçare. Kjo ka bë
Tentuan eliminimin e të "fortit" të Niklës, dyshohet se halla i njohu atentatorët Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj Mariglen Hakës në fshatin Zezë të Fushë-Krujës po marrin një rrjedhë tjetër.
Dyshohet se priste kokainën në portin e Durrësit, i ndaluari përballet me Krimet e Rënda Shtetasi Altin Myslihaka ka dalë sot përpara trupit gjykues për të marrë masën e sigurisë. Masa po shqyrtohet në Gjykatë
Kontroll në Portin e Durrësit, dyshohet të jetë fshehur kokainë Policia ka nisur kontrollet në kontenierët që ndodhen në Port, pasi dyshohet se në një prej tyre ka kokainë. Kontroll
GJAKOVË/ Familja e raporton të zhdukur, dyshohet se bashkëjetonte me një person Një familje nga fshati Serbicë e Ulët në Komunën e Prizrenit ka raportuar se vajza e tyre është zhdukur dhe kanë humbur
Lihet në burg gjyqtari Sali Berisha, dyshohet se mori ryshfet Është lënë burg gjyqtari i Gjykatës Themelore të Pejës, Sali Berisha i cili akuzohet për shpërdorim detyre dhe marrje ry
Eleminimi i Santiagos, i ndaluari dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e viktimës Policia e Tiranës ditën e djeshme ka ndaluar shtetasin Blendi Teta, si një prej të dyshuarve kryesorë për eleminimin e S
Dyshohet se ishin nisur drejt Kosovës, ndalohen 23 shtetas irakianë, mes tyre edhe 5 fëmijë Policia e Kukësit ka ndaluar 23 irakienë. Mendohet se destinacion kishin Kosovën. Janë shoqëruar në Komisariat 13
Dyshohet se u godit me qëllim: Si u përplas brenda blindit vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini tha se ishte goditur nga pas nga një mjet tjetër duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e
Shkarkohet Jovo Vangellovski, dyshohet për shpërdorim detyre Këshilli gjyqësor e shkarkoi nga detyra Jovo Vangellovskin. Ai tashmë nuk është kryetar i Gjykatës Supreme e as gjykatës
Publikohen fotot e pronarit të jahtit në Shëngjin, dyshohet se mund të jetë vrarë (FOTO LAJM) Të tjera detaje kanë dalë në dritë për jahtin luksoz që u gjet i braktisur në Shëngjin ditën e djeshme. Mësohet se pr
UFO-t ekzistojë, ku dyshohet se i fsheh Amerika (FOTO LAJM) Tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve. 33% e të intervistuarve thonë se alien
Drama e vajzës së mitur, dyshohet se u dhunua seksualisht nga punëdhënësi Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se
Dyshohet se vrau 3 të afërmit e tij, adoleshenti tenton t'ia mbathë nudo nga policia (VIDEO) Mattheë Bernard është një adoleshent i dyshuar për vrasje të trefishtë në Virginia. Ai është arrestuar pasi tentoi t’i i
Dyshohet se vrau "El Padrinon" e Vlorës, kodi i mafias riprodhoi skemën kur ekzekutoi ish-policin Një breshëri plumbash u derdhën mbi Santjago Malkon mbrëmjen e së martës duke e lënë atë të vrarë në vend. Krimi i m
E moshuara gjendet e vdekur në pus, dyshohet se ngjarja është e qëllimshme Një 62-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e rënies në pus në fshatin Kqiq të Mitrovicës. Këtë e kanë konfirmuar nga Po
Vrasja e 20-vjeçarit në Gjermani, autori dyshohet se është nga Vlora Pesë ditë pasi mbeti i vrarë në një sulm me armë në Gjermani, Keidi Pasha është përcjellë për në banesën e fundit. Ce