999 rezultate për

dyshja

Loredana e thotë hapur: Mozzik është babai i fëmijës tim ndërsa Zuna partneri im (VIDEO) Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të ku
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
E BUJSHME/ Messi dhe Ronaldo në të njëjtën skuadër nga sezoni i ardhshëm Më shumë se 15 vite konkurrencë të fortë me njëri tjetrin, tani duket se ka ardhur koha që Messin dhe Ronaldon ti shohim
Ndajnë të njëjtin krevat, çfarë po kurdisin Roza Lati dhe Stresi (VIDEO) Moderatorja e njohur Roza Lati ka publikuar së fundmi në Instastoryn e saj disa foto pranë reperit Stresi, i cili është
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
Vjen në jetë bebushi Enrique Iglesias bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Kournikova, janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja kanë mirëp
Plas keq te Bayern, Boateng dhe Goretzka përleshen në stërvitje (FOTO LAJM) Jerome Boateng dhe Leon Gortezka nuk e kanë mbyllur mjaftë mirë seancën stërvitore te Bayern Munich. Dyshja e Bavarez
U martua për herë të pestë, Pamela Anderson fotografohet për herë të parë me 74-vjeçarin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private
Lecce – Inter, formacionet zyrtare: Dyshja Lautaro-Lukaku nga minuta e parë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit. Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të
Kaq shpejt? Romeo harron Jonidën, nis lidhjen me personazhin publik (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM) Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë
Flori dhe Liberta flasin për marrëdhënien e tyre: Kemi shumë për të thënë Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike.
Tuchel i kënaqur nga dyshja Neymar-Mbappe: Motivojnë njëri-tjetrin Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, beson se Neymar dhe Kylian Mbappe janë duke e motivuar njëri-tjetrin, pas
Bënë lëmsh dynjanë, Fero dhe Arbenita kapen "mat" ne aeroport (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport. Në rrjet po qark
Partizani do ta mbyllë vitin pa trajner të ri, Kalari-Tomorri dyshja emergjente Drejtuesit e Partizanit nuk po nxitojnë për të emëruar trajnerin e r të të kuqve pas shkarkimit të Franco Lerdas. Madje,
Conte: Lautaro dhe Lukaku? Dyshja sulmuese e Interit edhe 5-6 vite Pritej të ishte një ndeshje e vështirë ajo e Interit ndaj Torinos. Mirëpo zikaltrit i ‘treguan dhëmbët’ dhe fituan me re
Ledri Vula nuk është me në menaxhim të Faton Shoshit Ledri Vula ka shkëputur bashkëpunimin me menaxherin Faton Shoshi, teksa tani reperi ka vendosur që të vazhdojë rrugën si
Dyshja shqiptare e Veronës në 'radarët' e Lazios Tregu shqiptar është kthyer në të preferuarit për Lazion. Gjatë drejtimit të ish bomberit të kombëtares sonë, Igli Tare,
Nisën bashkëjetesën por diçka shkoi keq, ndahet Fero dhe Arbenita Arbenita dhe Fero nisën bashkëjetesën në Berlin, por jo gjithcka paska shkuar sic duhet. Dyshja u fotografuan së bas