999 rezultate për

dyshimte

Tirana befasohet nga Kastrioti me një penallti të dyshimtë (VIDEO) Kastrioti ka kaluar në avantazh ndaj Tiranës, në përballjen që po luhet në Fushë-Krujë, në takimin e vlefshëm për javën
Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë 4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë
Nuk ndalet Ajax shënon golin e 3-të (VIDEO) Skuadra e Ajax ka arritur të shënoj golin e tretë duke shtangur të gjithë të pranishmit, shkruan Albeu.com Goli i tre
Ançeloti: Kartoni i Meret i dyshimtë. U befasova në pjesën e dytë Napoli-Juventus ka qenë një ndeshje e pasur me episode dhe në fund është fituar 2-1 nga Juventus, shkruan Albeu.com Kët
Dha penallti të dyshimtë kundër Interit, Rizzoli pezullon arbitrin Abiso Interi barazoi 3-3 në transfertë ndaj Fiorentinës mes polemikash pa fund. Gjyqtari i asaj sfide akordoi 11-metërsh
I riu nga Suhareka ndërroi jetë duke punuar në një pompë derivatesh Krenar Jemeni, 22-vjeçari nga fshati Mushtisht i komunës së Suharekës humbin jetën ditën e sotme pasi nuk arriti ti përb
Partizani e pëson nga Laçi me një penallti të dyshimtë (VIDEO) Laçi ka ndaluar vrullin e Partizanit teksa e ka mposhtur në shtëpi 1-0, duke i shkaktuar skuadrës së Gegës humbjen e pa
Vdekje e dyshimtë në Maqedoni, të moshuarit gjenden në vaskë Më 30 janar 2019 rreth orës 13 e 40 në Sektorin e Punëve të Brendshme Shkup, B.B. ka denoncuar se në vaskë në shtëpinë n
Edhe një vdekje e dyshimtë në QKUK Një 45-vjeçare ka vdekur të hënën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ky rast po trajtohet si “Vdekje e Dyshimtë
Valverde i dyshimtë me të ardhmen e tij te Barcelona Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka pranuar se ai mund të largohet nga klubi në fund të sezonit. “Nuk e di çfar
Largimi i paarsyetuar dhe i dyshimtë i Ditmir Bushatit Skerdilajd Zaimi Në listën e ministrave që Edi Rama ka larguar sot ka rënë në sy ministri i Jashtëm Ditmir Bus
Nga vdekja e dyshimtë tek martesat, 10 fakte të panjohura për Ismail Qemalin Historiani turk Nexhip Alpan ka shkruar një libër historik për themeluesin e shtetit shqiptar Ismail Qemalin. 1- Ditë
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
Ronaldo thumbon pas lajmit për mbetjen jashtë treshes finaliste të Topit të Artë (FOTO LAJM) Nuk ka ende asgjë zyrtare, por pa dyshim që paralajmërimi i bërë nga “FranceFootball” mbi faktin se jo vetëm Cristiano R
FNSH "pushton" Qafë-Thanën, ndalohet një furgon i dyshimtë Një operacion blic antidrogë është duke u zhvilluar paraditen e sotme në zonën e Qafë Thanës, pasi dyshohet se një furgo
Dalin pamjet, kjo është çanta bombë që po terrorizon banorët e "Unazës së Re" (FOTO LAJM) Një çantë e dyshimtë poshtë shkallëve të një pallati në zonën e ‘Unazës së Re’ ka alarmuar policinë e Tiranës. Mësoh
Alarm për bombë në Tiranë Një çantë e dyshimtë poshtë shkallëve të një pallati në zonën e Unazës së Re ka alarmuar policinë e Tiranës. Informa
Roveshatë nga Valero, Interi shumë afër golit Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Një aksion i dyshimtë që duke
Alarm për bombë në qendër të Tiranës, çfarë u gjet në kutinë e dyshimtë (VIDEO) Një alarm i rremë për bombë ka rezultuar pak minuta më parë në qendër të Tiranës. Fillimisht ka pasur një njoftim për
Jep dorëheqjen ministrja e Shëndetësisë për një diplomë masteri të dyshimtë Ministrja e Shëndetësisë së qeverisë spanjolle të Pedro Sanchez njoftoi sot në darkë dorëheqjen e saj. Dorëheqja e Ca