999 rezultate për

dyshimta

Moti i keq përfshin Shqipërinë, ISHP jep 8 porosi për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik këshillon qytetarët që të jenë të kujdesshëm në mënyrë që të shmangin aksidentet rrugore du
Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Studimi nxjerr të dhënat e dyshimta, COVID-19 qarkulloi në Itali që në shtator të 2019 Virusi Covid-19 ka qenë aktiv në Itali disa muaj para se të zbulohej zyrtarisht për herë të parë. Në këtë përfundim ka a
"Miliarda euro jepen për koncesione të dyshimta", Meta bën thirrjen e fortë Presidenti, Ilir Meta ka publikuar sot një raport të INSTAT për gjendjen e blegtorisë në Shqipëri, ku sipas tij ky sekto
Hetohen vdekjet e dyshimta me Covid-19, kërkohet dorëheqja e ministrit Zemaj Katër persona kanë vdekur mëngjesin e hershëm të së dielës në Klinikën Infektive, ndërkaq edhe pesë viktima të tjera nga
Shenja të dyshimta në krah, çfarë ka ndodhur me Kim Jong-un Është aluduar shumë këtë kohë mbi vdekjen e Kim Jong Un. Jo më larg se dje lideri suprem, doli në publik pas 20 ditësh d
Plas sherri mes mjekëve dhe ISHP-së, raportohet për vdekje të dyshimta (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale shpërthejnë debatet mes mjekëve dhe drejtuesve të ISHP për të vërtetën mbi kohën e hyrjes së koronavi
Ekzekutimi i dy vëllezërve Haxhia, gjenden mesazhe të dyshimta lidhur me botën e krimit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë, ku si pasojë e një atentati mafioz mbeten të vrarë dy vëllezër në Durrës
A është gjallë Kim Jong? Vazhdojnë deklaratat e dyshimta Dyshimet se Kim Jong nuk është mirë dhe rrezikon jetën, kanë pushtuar tashmë gjithë botën. Pikërisht për këtë ka reag
Çfarë po ndodh me Romeon? Pas ndarjes aktori fotografohet në poza të dyshimta krah Samantës (VIDEO) Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ishte së fundmi e ftuar në emisionin "Treshat". Ajo ka folur rreth jetës profesion
Italia teston përdorimin ndryshe të sistemit VAR Federata Italiane e Futbollit ka shprehur gatishmërinë për të eksperimentuar mënyrën e re të përdorimit të VAR-it, që ka
Akordoi 4 penallti të dyshimta gjatë një ndeshjeje futbolli, përjashtohet "përjetë" arbitri (VIDEO) Federata Marokene e Futbollit përjashtoi përjetë nga aktivitetet futbollistike arbitrin Hicham Tiazi. 44 vjeçari, u p
Skëndërbeu dominon ndaj Kukësi, ndeshja mbyllet në barazim Është mbyllur në barazim pa gola sfida e luajtur në Korçë mes Skënderbeut dhe Kukësit e vlefshme për javën e 8-të të Kat
"Ushtar" i Vis Martinajt: Kush është Santiago, polici që e shkarkuan pas disa ngjarjeve të dyshimta (FOTO LAJM) Santiago Malko është 26-vjeçari i cili u eliminua në një atentat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudio
Nuk ndalen pakot e dyshimta, edhe një tjetër i dërgohet CNN Televizioni CNN ka treguar se gjatë ditës së sotme në zyrat e tyre në Atlanta kanë pranuar një paketë tjetër të dyshimtë
Pako të dyshimta drejt Pentagonit, rezultojnë me ricin. Asnjë i prekur nga simptomat Të paktën dy pako të dërguara për Pentagonin gjatë së martës kanë testuar pozitive me substancën helmuese vdekjeprurëse,
Kapet vlonjati i rrezikshëm, skafet e dyshimta që mbante në fshat (VIDEO) Një i ri vlonjat është vënë në pranga nga policia pasi i janë gjetur armë dhe drogë. Burime zyrtare nga Policia e Vlo
Përse mafiozët preferojnë prerjen 500 euro Kartëmonedha 500 euro nuk do të printohet më. Vendimi është marrë nga Banka Qendrore Europiane ka vendosur që kjo ka
Koncesionet e dyshimta të inceneratorëve nga pronarë të panjohur (VIDEO) Në Shqipëri, një seri kompanish të vogla në ortakëri me njëra-tjetrën dhe kompani me pronarë të panjohur të rregjistruar
Rritet numri i transaksioneve të dyshimta në Maqedoni Drejtoria e Inteligjencës Financiare (DIF) ka pranuar 232 raporte të transaksioneve të dyshimta ose 4 më shumë se vitin