999 rezultate për

dyshimtĂ

Nuk ndalen pakot e dyshimta, edhe një tjetër i dërgohet CNN Televizioni CNN ka treguar se gjatë ditës së sotme në zyrat e tyre në Atlanta kanë pranuar një paketë tjetër të dyshimtë
Pako të dyshimta drejt Pentagonit, rezultojnë me ricin. Asnjë i prekur nga simptomat Të paktën dy pako të dërguara për Pentagonin gjatë së martës kanë testuar pozitive me substancën helmuese vdekjeprurëse,
Kapet vlonjati i rrezikshëm, skafet e dyshimta që mbante në fshat (VIDEO) Një i ri vlonjat është vënë në pranga nga policia pasi i janë gjetur armë dhe drogë. Burime zyrtare nga Policia e Vlo
Përse mafiozët preferojnë prerjen 500 euro Kartëmonedha 500 euro nuk do të printohet më. Vendimi është marrë nga Banka Qendrore Europiane ka vendosur që kjo ka
Koncesionet e dyshimta të inceneratorëve nga pronarë të panjohur (VIDEO) Në Shqipëri, një seri kompanish të vogla në ortakëri me njëra-tjetrën dhe kompani me pronarë të panjohur të rregjistruar
Rritet numri i transaksioneve të dyshimta në Maqedoni Drejtoria e Inteligjencës Financiare (DIF) ka pranuar 232 raporte të transaksioneve të dyshimta ose 4 më shumë se vitin
Heshtet rasti i tri vdekjeve të dyshimta në QKUK, kur do të triumfojë ligji? Kanë kaluar gjashtë muaj nga vdekja e dyshimtë e tre pacientëve në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), përde
Zëri i Amerikës: PD, pagesa të dyshimta për lobim në SHBA Në Shqipëri, Partia Demokratike hodhi poshtë të mërkurën një shkrim të botuar në revistën amerikane “Mother Jones” lidhu
Vdes në rrethana të dyshimta një person në Prishtinë Në fshatin Bardhosh të Komunës së Prishtinës, një burrë ka ndërruar jetë në rrethana të dyshimta, Rastin e ka konfirm
Identifikohen 286 vetura të dyshimta për shmangie doganore Njësia Rajonale e Autokrimeve, në kuadër të Drejtorisë Rajonale në Mitrovicë, gjatë vitit 2017 ka identifikuar 286 vetur
Lata: Dibra nuk meriton përçarje nga parti me interesa të dyshimta Dibra, sipas Adem Bungurit, është qytet mijëra vjeçar dhe ajo nuk meriton menaxhim nga parti dhe persona që akoma nuk ka
Haradinaj kërkon llogari për vdekjet në QKUK I pari i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismailin, kanë vizituar sot QKUK’në,
Kush do të japë llogari për vdekjet e dyshimta në QKUK Shoqata për të Drejtat e Pacientëve ka kërkuar nga autoritetet përgjegjëse shtetërore të Kosovës, që të pezullojë nga pu
Detajet më të fundit nga hetimi për vdekjet në QKUK Akoma nuk ka ndonjë përgjigje konkrete në lidhje me vdekjet e dyshimta që kanë ndodhur kohëve të fundit në QKUK. Drej
Ministri Ismaili: Ja veprimet që do ndërmarrim pas vdekjeve të dyshimta Ministri i ri i Shëndetësisë Uran Ismaili, përmes një deklarate për publik, ka informuar opinionin lidhur me veprimet ko
QKUK jep detaje për vdekjet e dyshimta të pacientëve Zyra e drejtorit të Përgjithshëm të QKUK bën të ditur, se që nga dita e enjte klinikat kirurgjike në QKUK, janë raportua
Pasi ta lexoni këtë s'do të shkoni më tek ky vend i njohur në Kosovë Zona përreth fontanës, në “Ulpianë”, është shndërruar në hapësirë ku po raportohen më së shumti për vepra të dyshimta kr
Kamioni me 8 ton drogë, ja veprimet e dyshimta të policëve që kapi kamera e sigurisë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zbardhur detaje të reja lidhur me arrestimin e katër policëve të pikës kufitare të Qafë
Karvan automjetesh të dyshimta në Elbasan, po transportonin lëndë toksike? (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të dyshimtë, ku duken disa kamionë në aksin Elbasan – Librazhd.
Dhëndrri i Trumpit, i përfshirë në lidhje të dyshimta me rusët Shtëpia e Bardhë ka bërë m dije se dhëndri i Donald Trumpit dhe ish-këshilltari i Presidentit amerikan janë takuar me am