999 rezultate për

dyshimet

E dhimbshme, burri ndërron jetë në spital por askush nuk e kërkon Një rast sa i pazakontë, aq edhe i dhimbshëm ka ndodhur në Prishtinë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Tru
DYSHIMET/ Banda e rrezikshme donte të eliminonte Ndojn? SPAK kërkon ndihmë jashtë vendit Vazhdojnë hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj ndodhur pak muaj më parë ku humbi jetën shoferi i tij. Di
Dyshimet për të ardhurat e ndeshjes së bamirësisë, Sindikata e Futbollistëve sqaron gjithçka Në datën 10 janar u zhvillua një event bamirësie në stadiumin “Air Albania”, ku morën pjesë disa nga legjendat e Italisë
Dyshimet e prokurorisë, Selam Shimshek u spiunua kur do kalonte kufirin Avokati i Selami Shimshek ka kërkuar gjykim të shkurtuar. Gjykata ka pranuar kërkesën e avokatit të Shimshek dhe ka shty
Vëllezërit binjakë gjenden pa jetë në pyll, këto janë dyshimet e para Dy vëllezër binjakë janë gjetur të vdekur në një zonë të izoluar larg fermës së tyre. Ata dyshohet të kenë kryer vetëvra
Dyshimet, a u manipulua çmimi i fituesit të festivalit? Një ditë pas shpalljes së fituesit po ngrihen dyshimet e para për manipulimin e rezultatit të Festivalit te 58-te te Ken
Dyshimet e para pse i shpërtheu makina, prokurori në vendin e ngjarjes Një automjet tip “Volsvagen”ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjar
Aroma e helmit kishte pushtuar dhomën, dyshimet e policisë për tragjedinë në Librazhd Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka
Gega mund të marrë drejtimin e Tiranës? Dyshimet marrin fund (FOTO LAJM) kënder Gega nuk ra dakord para pak ditësh të drejtonte Al Ramtha në Jordani, ndërkohë që së fundmi emri i ka dalë si ops
Shkrumbohet makina e gjyqtarit të njohur në Shkodër, policia jep dyshimet e para Dy mjete janë djegur gjatë natës në Shkodër. Sipas të dhënave pranë policisë së Shkodrës bëhet me dije se janë shkrum
U ekzekutua para vilës luksoze, dyshimet e para për atentatin ndaj biznesmenit Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Bëhet fjalë për biznesmenin
Dyshimet se Kajmaku fshihej tek të afërmit, kërkesa që bëri nga arratia Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
Dështojnë 13 operacione për kapjen e Kajmakut, dyshimet për dekonspirim Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
Zhaku ndahet nga bashkëshorti pas 2 vitesh? Detaji që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Prej kohësh i është larguar ekranit, por Zhaku vazhdon të mbahet mend si vajza që bënte bujë me deklaratat e saj e që të
Shuhen dyshimet për të ardhmen e Paqueta E ardhmja e Lucas Paqueta do të jetë te Milani. Të paktën kështu deklaroi agjenti i brazilianit, Eduardo Uram i cili
Gjendet një trup i dekompozuar në mes të Tiranës, dyshimet e para Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë m
Meghan dhe Harry prindër për herë të dytë? Detaji që ngjalli dyshimet (FOTO LAJM) Dukesha Meghan Markle dhe princ Harry u bënë prindër për herë të parë para 6 muajsh me një djalë të cilit i vendosën emr
Krimi në Shkodër, dyshimet e para për eliminimin e Gjergj Krygjas Një ngjarje rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Shkodër. Pas të shtënave me armë ka humbur jetën Gjergj Krygja, 43 vjeç.
Mjekët gjinekologë shuajnë dyshimet "A ju ndihmon aspirina të ngeleni shtatzënë" Një studim i vitit 2017 nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë në SHBA tha se fertiliteti i një gruaje mund të rritet duk
Thanë se lidhja treshe ka mbaruar, por kjo fotografi po ngre dyshimet Lidhja treshe mes ish-Missit Egla Harxhi, fotografit Aleksandër de Basseville dhe Alesias bëri namin në Shqipëri vetëm p