999 rezultate për

dyshime

Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
"Nuk jam shtatzënë", Morena Taraku i paraprin dyshimeve Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria dhe jo v
Të shtëna me armë në zonën e Teleferikut në Tiranë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e Teleferikut në Tiranë. Mësohet se 3 patrulla
S'ka më dyshime, Mozzik dhe Loredana "kapen" së bashku midis Prishtinës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana tashmë duket se janë rikthyer, por ende vazhdojnë ta mbajnë të fshehur. Ndonëse së bashku kanë nj
Hoxha ngre dyshime: Si kishte rënë zjarr në parcelën me hashash, kur në zonë binte shi prej ditësh Gazetari Artan Hoxha, përmes një postimi në facebook, ka ngritur dyshime në lidhje me vrasjen e dy të rinjve në Vrith të
Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para Eksplozivi i vendosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia në Vlorë, në zonën pranë Pallatit të Kulturës është rreth
Gjëmon Vlora, momenti i shpërthimit të eksplozivit mes qytetit (VIDEO) Shpërthimi i komanduar i pakos së dyshuar për eksploziv ka vërtetuar dyshimet e policisë. Oshëtima ka pushtuar qyteti
Shqiptari u gjet i vdekur buzë rrugës në Greqi, dyshimet e para Ditën e sotme, një 40-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në Kalavryta, Greqi. Mediat greke shkruajnë se shqiptari kisht
I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna hedh dyshimet e forta për trupin Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj
Dyshime për avazion fiskal, Federata Gjermane e Futbollit në hetim Prokuroria e Frankfurtit ka urdhëruar mëngjesin e sotëm kontrolle në bazë të një hetimi për evazion fiskal, ku parapraki
S'ka më dyshime, Loredana reagon pas lajmeve të rikthimit me Mozzik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin. Të gjitha shenjat
1 milionë të vdekur nga COVID në botë, zyrtari i lartë i OBSH hedh dyshime Numri i njerëzve që kanë humbur jetën nga COVID-19 në botë ka arritur në mbi 1 milion, sipas të dhënave të Universitetit
Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh Një pus nafte është përfshirë nga flakët në Belishovë të Mallakastrës. Ngjarja ka ndodhur në anë të rrugës Fier-Balls
Nuk ka më dyshime, Vidal mbërrin sot në Milano Arturo Vidal është një hap larg gjetjes së skuadrës së re. "Luftëtari" kilien do të bëhet lojtar i Interit në orët e ard
Shtatzënë në pritje të një vajze? Foto e Bietës lindi dyshime (FOTO LAJM) “U dashka dhe vajza… ja ta mendojmë, ndoshta 2020 nuk dihet se çfarë sjell”, kështu u shpreh Bieta Sulo në janar të këti
Moderatorja shqiptare ngacmon publikisht aktorin turk? Komenti që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai lua
Navalny nuk u helmua me çaj, cilat janë dyshimet pas analizave Deri tani është menduar se kreu i opozitës ruse, Alexei Navalny u helmua pasi piu një filxhan çaji në aeroport. Por t
Nuk ka më dyshime, Muriqi niset për në Itali Tashmë ka marr fund gjithçka sa i përket spekulimeve për transferimin e Vedat Muriqit. Sulmuesi kosovar, sot ka udhët
Khloe Kardashian në pritje të ëmbël, foto që shtoi dyshimet (FOTO LAJM) Një postim që Khloe Kardashian ka bërë së fundmi në Instagram, ka shtuar dyshimet se ylli televiziv është në pritje të f