999 rezultate për

dyshim

Dafina Zeqiri shtatzënë? Këngëtarja ngriti hapur dyshimet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri pranoi zyrtarisht ribashkimin me Dj Geek. Ajo publikoi në Instagram d
Ndjekësit ëndërruan vetëm për pak, Dua Lipa shuan dyshimet e shtatzënisë (FOTO LAJM) Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike orët e fundit për shkak të një aludimi të fansave të saj se ajo mund t
Pas ndarjes nga bashkëshortja, kënga e re e S4MM ngre dyshime për tradhti (VIDEO) Pak ditë më parë, qarkulloi me shpejtësi lajmi se S4MM i ka dhënë fund martesës me partneren e tij, Filis Ismaili. Dyshi
Lajme negative nga Barcelona, Messi në dyshime për ndeshjen e sotme Barcelona do të zhvillojë ndeshjen e saj të radhës sot me fillim nga ora 21:00, kundër Real Sociedad. Kjo ndeshje do
Brataj hodhi dyshime mbi studimin, reagon Akademia e Shkencave Akademia e Shkencave ka bërë një reagim sqarues pasi Skënder Brataj deklaroi disa ditë më parë se të dhënat e studimit t
Gjendet i pajetë një 47 vjeçar në Shkodër, dyshimet e para Një person është gjetur i pajetë anë një kanali në fshatin Mes të Shkodrës. Viktima është identifikuar si M.U., 47 v
Tashmë s'ka më dyshime! S4MM i jep fund martesës (FOTO LAJM) Prej ditësh raportohet se reperi S4MM dhe partnerja e tij Filis Ismaili po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre në ç
10 banorë nga Shupenza në spital, mjekët tregojnë dyshimet e para Gjatë ditës së sotme mbi 10 persona janë paraqitur në qendrën shëndetësore Shupenzë në Bulqizë me diarre dhe të vjella.
Gazetari ngre dyshimet për operacionin në Skrapar: Sa iku Naço nga LSI! Gazetari Basir Çollaku ka ngritur dyshime për mega-operacionin e sotëm në Skrapar. Sipas tij, kjo lëvizje e SPAK-ut v
Nuk ka më asnjë pikë dyshimi, Kim Kardashian e Kanye West janë ndarë (FOTO LAJM) Janë folur e janë stërfolur për marrëdhënien e tyre, por tashmë nuk ka asnjë pikë dyshimi se Kim Kardashian dhe Kanye We
Papritur i zmadhohen buzët, Ana e "Përputhen" i nënshtrohet ndërhyrjes estetike (FOTO LAJM) Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të mo
Zhdukja e dy vajzave në Tiranë, këto janë dyshimet e Policisë Dy vajza të mitura, shoqe me njëra tjetrën u zhdukën pa lënë gjurmë në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Familjarët
Klodian Rasha njihej me policin që i mori jetën, kishin punuar bashkë Vrasja e Klodian Rashës ka ende detaje që nuk janë publikuar deri më sot të cilat mbajnë pezull hetimin. Sipas Faxnews e
Juve-Dybala, rinovimi u shty për në shkurt: Dyshimet te rendimenti i numrit 10 Rinovimi i Dybala është në dyshim por ai i mund të rinovojë me Juven në muajin shkurt, shkruan Albeu.com. Në janar, n
Moti i keq përfshin Shqipërinë, ISHP jep 8 porosi për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik këshillon qytetarët që të jenë të kujdesshëm në mënyrë që të shmangin aksidentet rrugore du
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
Gjendet i vrarë pjesëtari i FSK-së, dyshimet e para G.M., pjesëtar i FSK-së, dyshohet se ka bërë vetëvrasje në parkun e Dragodanit në Prishtinë, gjatë ditës së sotme. Ga
Arteta: Cilësitë e Xhakës nuk vihen në diskutim Hera e fundit që Arsenali fitonte një ndeshje në kampionatin anglez, ishte pikërisht në ditën e parë të nëntorit, në tra
"Nuk ka asnjë dyshim", Blendi Fevziu: Albin Kurti fiton zgjedhjet në Kosovë! "Është një makinë politike e jashtëzakonshme. Është nga politikanët më të vjetër në Kosovë, ka qenë aktiv që në vitin ’9
Të shtëna me armë zjarri në Korçë, dyshimet e para Mëngjesin e sotëm janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në lagjen 17, e quajtur si lagjia e Radenecit. Policia ka gj