999 rezultate për

dyshen

Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Barça me surpriza në formacion, pritet ta nisë me dyshen Suarez-Messi Skuadra e Barcelonës do të zbresë në “San Siro” pas pak orësh ku do të sfidojë skuadrën e Interit. Ka pasur dilema nëse
Liverpool nën "radar" dyshen e Lazio-s Liverpool është në tratativa me klubin e Lazios për të marrë dy lojtarë nga kjo skuadër. Mediat italiane thonë se sk
Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit. Sipas Evening Standard, an
Ronaldo shumë pranë rekordit historik Ronaldo me dygolëshin në ndeshjen e mbrëmshe kundër Egjiptit arriti shifrën e 81 golave në 148 paraqitje për Portugalinë
Arsenal troket në dyert e Napolit për dyshen E përditshmja angleze ‘Daily Star’ shkruan se Arsenali është duke përgatitur një ofertë të majme për dyshen e Napolit, m
Mediat keniane dyshen Muguna-Muhamed e bëjnë të Tiranës Te Tirana preferojnë të flasin vetëm nëpërmjet zyrtarizimit por mediat Keniane e bëjnë fakt të kryer transferimin e Kene
Inter negocion me Barcelonën për dyshen spanjolle Sipas Sport dhe Gazzetta dello Sport, Interi është i interesuar që të nënshkruajnë me dyshen e Barcelonës, Gerard Deulof
Theu dyshen Ronaldo - Messi, ja çfarë tha Kane pas tripletës Harry Kane shënoi dje tripletën më të rëndësishme të karrierës, pasi arriti të vendosë një rekord në Premier League, por
Bosi i Mercedesit përçan dyshen mes Hamilton dhe Bottas Bosi i Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff beson se brenda ekipit të tij duhet një “çekuilibër” mes Lewis Hamilton dhe V
Real Madrid me super ofertë për dyshen e Totenhamit E përditshmja angleze ‘Daily Mail’, ka zbuluar edhe ofertën shokuese që ‘Los Blancos’ pritet ta dërgojnë tek Tottenham p
Marotta pranon publikisht dëshirën për të nënshkruar me dyshen gjermane Leon Goretzka dhe Emre Can, janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në afatin e janarit. Por Juventusi duhet të për
Juventus ëndërron për dyshen gjermane Goretzka dhe Emre Can, këta janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në merkaton e janarit. Dy emrat në fjalë janë në s
Barcelona me mendje për merkato tek United, shënjestron dyshen Barcelona po ndjek me kujdes dyshen e talentuar të Manchester Unitedit, sulmuesin Marcus Rashford dhe qendërmbrojtësin E
Manchester United 50 milionë paund për dyshen e Celtic Manchester United është duke udhëhequr në garë për të nënshkruar me dyshen e talentuar të Celtic. Bëhet fjalë për Kie
I vetmi që theu dyshen Ronaldo - Messi në garën për Topin e Artë merr vendimin e madh Ricardo Kaka bëri të ditur se shumë shpejt do të varë këpucët në gozhdë duke lënë futbollin e luajtur. “Futbolli nuk
Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi
Tifozët katalanas duhet ti mësohen jetesës me dyshen e sulmit Alcaser - Deulofeu Tifozët e Barcelonës duhet të përshtaten me skemën e re të Barcelonës që nxjerr para në sulm Paco Alcacer dhe Gerard Deu
Oferta e Chelseat për dyshen e Realit hesht kampin mbretërorë Alvaro Morata dhe James Rodriguez janë kontaktuar nga Chelsea të cilët kanë ofruar 133 milionë paund. Dyshja ka qenë i l
Sabiani dhe Marseli, dyshja që bëjnë miliona duke bashkëpunuar në muzikë Ka kaluar një vit kur Sabiani dhe Marseli performuan me sukses para publikut ballkanik si një dyshe e sukshesme në Bullg