999 rezultate për

dysheme

Dyshemeja mbulohet me dollar, këngëtarja shqiptare i mbledh me fshesë Big Mama është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo e ka pranuar edhe vetë se muzika është një fushë s
Djali gjen nënën e tij të shtrirë në dysheme, reagimi i tij është befasues Një djalë 7 vjeçar i ka shpëtuar jetën nënës së tij duke telefonuar policinë. Pasi pa nënën që u rrëzua në dysheme No
Nuk paskemi parë asgjë, këto shtëpi janë çudia vetë (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Fëmijët shohin tmerr me sy, “Babagjyshi” bie në dysheme dhe vdes (VIDEO) Një grup fëmijësh kanë parë tmerr me sy teksa festa e tyre është shkatërruar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus Kemer
Njihuni me kamionin ushtarak që sot shërben si hotel (FOTO LAJM) Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 p
Video e tmerrit, tërmeti shkund dyqanin dhe nuk lë asnjë mundësi mbijetese (VIDEO) Kamerat e sigurisë të instaluara brenda një dyqani, kanë filmuar momentin kur tërmeti i fuqishëm i bëri qytetarët që ish
Tmerr në banesë, gjarpërinjtë bien nga tavani Një ngjarje e pazakontë dhe frikshme ka ndodhur në një shtëpi në Australi. Dy gjarpërinj gjigantë kanë shkaktuat pan
Japonezët i habisin të gjithë me stilin e jetesës, flenë në dysheme (FOTO LAJM) Vitet e fundit Japonia ka shënuar një rritje popullsie dhe gjetja e një shtëpie për të jetuar sa vjen e bëhet më e vësht
Studimi perfekt për amvisat, të bësh punë shtëpie të shpëton jetën Na duhet të bëjmë punët e shtëpisë por i zvarrisim e i zvarrisim për ditën, javën, muajin tjetër. Kjo kur bëhet fjalë pë
Fantazmë në supermarket? Shishet e verës bien papritur në dysheme (VIDEO) Një raft i cili mbante pije alkoolike në një supermarket, papritur rrëzohet dhe trembin për vdekje një klient që po qënd
Njihuni me shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Thyhet akuariumi, peshqit notojnë në supermarket (VIDEO) Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një supermarket në Georgia ku dyshemeja është mbushur plot me peshq dhe ujë duke
Harrojeni Lizën në botën e çudirave: Këto janë shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Gripi mbush spitalet, pacientët flenë në dysheme Të sëmurët nga gripi që u pranuan në dy spitale të ndryshme në West Yorkshire, janë shtrirë në dysheme sepse nuk kishte
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Po bënte ushtrime fizike, gruaja godet fytyrën në dysheme (VIDEO) Një vajzë nga Amerika po bënte ushtrime fizike duke përdorur një pajisje me rrota, përcjell albeu.com. Por në momenti
700 paund dysheme, berberi shtron sallonin me 70 mijë monedha (FOTO LAJM) Një berber ka gjetur një ide mjaft kreative për dyshemenë e sallonit të tij. Rich Holtham pasi kishte marrë një vlerësim
Arrestohet pronari i lokalit pasi tërheq zvarrë nëpër dysheme gruan e tij (VIDEO) Një pronar lokali është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar bashkëshorten e tij. Pamjet e këtij incidenti janë inci
Harrojeni Lizën në botën e cudirave: këto janë shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Fëmija përplaset në dysheme gjatë lindjes, babai rrëfen pasojat tragjike Foshnja, e cila ra në pllaka gjatë lindjes në Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK