Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

dyshe

United kërkon ringrintjen, ka gati 130 milion për dyshen e Licester Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momenti
Italianët vlerësojnë dyshen shqiptare të Veronës Verona u mund minimalisht nga Milani në mbrëmjen e së dielës në një ndeshje dramatike, por ai që tërhoqi vëmendjen e të
Malaga nderon publikisht dyshen shqiptare Sadiku-Bare (FOTO LAJM) Dy futbollistët e kombëtares shqiptare Armando Sadiku dhe Keidi Bare nga ky sezon do të luajnë së bashku te Malaga. D
Fshehur në dyshemen e makinës, kapen 55 kg drogë në doganën e Morinës Strukturat doganore të Degës Doganore Morinë/Kukës në bashkëpunim me Doganën Kosovare, me datë 25.07.2019, kanë sekuestr
Teknologjia kundër tradhëtis, dysheku që zbulon partnerin e pabesë Teknologjia do ti vijë në ndihmë dhe partnerëve dyshues si dhe do të nxjerrë zbuluar partnerët tradhtarë. Një kompani
Luana dhe Blendi Fevziu së bashku në projektin e rradhës, këtu do e shohim dyshen (FOTO LAJM) Bes Kallaku na paralajmëroi se do të jetë një nga komeditë më të bukura dhe me sa duket ka të drejtë! Kjo pasi kemi m
Një ditë pas zgjedhjeve Rama i kërkon sërish opozitës dialog: Tangoja vallëzohet dyshe Një ditë pas votimit të 30 qershorit dhe fjalës së tij në selinë rozë, Edi Rama ka kërkuar sërish nga opozita nisjen e n
Gazetari: Fusni në burg dyshen Meta-Berisha, qelinë ia ndërtoj unë Gazetari në emigracion Partizan Cene ka bërë deklaratën e fortë, duke paralajmëruar se është gati të ndërtojë me shpenzi
E rëndë/ Babai e përplas disa herë në dysheme, foshnja 3-muajshe në luftë me jetën Një vajzë e vogël, vetëm tre-muajshe, po lufton me jetën, pasi babai i saj e rrahu atë rëndë, duke e lënë me 27 në kafk
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Juventusi gati 120 milion euro për dyshen e Fiorentinës Skualifikimi i Juventusit nga Ajaksi, ka bërë që drejtuesit e skuadrës të zgjohen dhe të kërkojnë lojtarë të rinj dhe me
Gjesti i shëmtuar i dyshes Bakayoko-Kessie ndaj Acerbit, merret vendimi Asnjë provë televizive për Kessie dhe Bakayoko, që në fund kanë ngritur fanellën e Acerbit gjatë festimeve poshtë tribun
"E gjetëm në dysheme", Imami humb jetën brenda xhamisë Një imam ka humbur jetën brenda një xhamie në Pejë. Bëhet fjalë për Ramë Blakaj i cili ishte imam në fshatin Novosellë t
Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM) Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses. Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Inter
Atletico i papërmbajtshëm në merkaton verore, goditje dyshe nga Porto Merkatoja e verës së ardhshme, duket se do të jetë mjaft e nxehtë në Madrid. Jo vetëm Reali, por edhe Atletico pritet të
Roma goditje dyshe, Sarri dhe Higuain rikthehen në Serinë A Gazeta italiane "Corriere di Torino" shkruan per të ardhmen e Gonzalo Higuain, i cili nuk është më më në planet e Juvent
Dyshemeja mbulohet me dollar, këngëtarja shqiptare i mbledh me fshesë Big Mama është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo e ka pranuar edhe vetë se muzika është një fushë s
Ky element në dyshekët dhe divanet e shtëpisë shkakton kancer Kimikatet toksike të përdorur tek divanët dhe dyshekët kundër zjarrit mund të na shkaktojnë kancer tiroidesh. Nëse ek
Djali gjen nënën e tij të shtrirë në dysheme, reagimi i tij është befasues Një djalë 7 vjeçar i ka shpëtuar jetën nënës së tij duke telefonuar policinë. Pasi pa nënën që u rrëzua në dysheme No
Nuk paskemi parë asgjë, këto shtëpi janë çudia vetë (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j