999 rezultate për

dyshe

"Do të krijonim një dyshe të mirë me Ibran", Pato zbulon ëndrrën e tij Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, ka zbuluar ëndrrën e tij, e cila është rikthimi në klubin e AC Milan. 31 vjeçari
Pochettino me ide të qarta te PSG-ja, synon të sjellë dyshen e Seria A Trajneri Mauricio Pochettino, ka vendosur cilët lojtarë t’i transferojë të PSG-ja. Sipas Gazzetta dello Sport, Pochet
Pacolli: Kosova duhet ta ngrejë zërin kundër dyshes famëkeqe Del Ponte-Marti Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se Gjykata Speciale po i sjell dëme shtetit të Kosovës. Përmes një posti
Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar Janari do të jetë një muaj me shumë ngarkesa për skuadrën e Barcelonës. Barcelona bëri disa përforcime gjatë merkatos
Alfa Romeo me dyshe të re në F1, Raikkonnen – Schumacher Kimmi Raikkonen do të mbetet te ekipi i Alfa Romeo në sezonin e ri në Formula 1, por me gjasë do të ketë një kolegë të
Njëri shiste e tjetri blinte "mall", vendi sekret që nxorri zbuluar dyshen në Tiranë Një 30 vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit dhe ka proceduar një tjetër pas posedonin dhe shpërndanin lëndë na
Ronaldo-Morata, statistikat e frikshme të dyshes së Juventusit Alvaro Morata rigjen Andrea Pirlon te Juventusi (ndonëse jo vetëm), por edhe Kristiano Ronaldon, pas eksperiencës së tyr
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Mediat spanjolle: Messi fle në dyshek anti-COVID Lionel Messi duket se e ka gjetur mënyrën sesi të mbrohet nga coronavirusi. Sipas të përditshmes spanjolle ‘El Mundo Dep
Brenda një prej burgjeve më mizore ku të dënuarit vriten për një dyshek (FOTO LAJM) Burgu i Tacumbu në kryeqytetin e Paraguait, është vend i ekstremeve. Në dukje institucioni mund të duket si parajsa e
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
Interi tenton goditje dyshe te Chelsa Interi vijon të këmbëngulë për të marrë në Milano anësorin italo-brazilian Emerson Palmeiri, ndërsa sipas mediave italia
Manchester United vendos për të ardhmen e dyshes Sanchez-Smalling Manchester Unitedi ka njoftuar se ua ka zgjatur kontratat e huazimit Alexis Sanchezit në Inter dhe Chris Smallingut në R
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Dyshek dopio e orendi, çfarë u nxorr nga banesa e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e sotme IKMT ka shembur shtëpinë e Nexhmije Hoxhes, bashkëshortjes së Enver Hoxha. Nexhmija u nda nga jeta në 2
Trajneri i Veronas thur elozhe për dyshen shqiptare: Janë shndërruar në futbollistë të shkëlqyer Verona nuk ia doli në mbrëmjen e djeshme të Serisë A të ndalte Napolin, teksa u mposht me rezultatin 0-2. Megjithatë,
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello