999 rezultate për

dysh

57 vjeçari tenton t'i japë fund jetës pasi dyshonte se ishte infektuar me koronavirus Një burrë i cili dyshonte se ishte infektuar nga koronavirusi ka tentuar që t’i japë fund jetës. Ngjarja e rëndë ka n
Putin dyshohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore, pritet të jep dorëheqje Për javë të tëra në Moskë po qarkullojnë zëra se presidenti rus, Vladimir Putin, është në gjendje të rëndë shëndetësore.
Telashe për Tuchel, dyshja Icardi-Sarabia mungojnë ndaj Man.United PSG ka njoftuar se dyshja Mauro Icardi dhe Pablo Sarabia nuk janë të gatshëm për sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedi
Fillojnë hetimet për vdekjen e Diego Maradonës, ka dyshime në stafin e ambulancës Kanë filluar hetimet në Argjentinë rreth vdekjes së Diego Maradonës në të mërkurën e kësaj jave në moshën 60-vjeçare.
Trejsi Sejdini në një lidhje me Don Xhonin? Detajet që ngritën edhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej dia ditësh, në rrjt po qarkullon lajmi se Trejsi Sejdini është në një lidhje me Don Xhonin. Shkak janë bërë disa
Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Tragjike! Dyshonte se ishte prekur nga COVID-19, i moshuari vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Beratit ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës pasi dyshonte se është inf
Tomini jep lajmin e mirë: Rimbursim për rastet e dyshuara kur tamponi del negativ Eugena Tomin, drejtore e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, duke komentuar rekomandim
Mozzik ngre dyshime me deklaratën e fundit: I mërzitur por buzëqesh (FOTO LAJM) Mozzik është reperi më i komentuar i momentit dhe emri i tij është më i lakuari në media e rrjete sociale. Përveç anë
S'ka më dyshime, Afërdita Dreshaj tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të
Dyshohet se gjenden trupa të shqiptarëve të vrarë, heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi Zyrtarët serbë nuk i kanë kushtuar vëmendje as lajmit për zbulimin e një varreze të re masive në Serbi, ku besohet se gj
Noizy dhe MatoLale nuk flasin me njëri-tjetrin? Ky dyshim zbulon shumë (FOTO LAJM) Prej 2 vitesh Noizy dhe MatoLale ishin shok me njëri-tjetrin aq sa ky i fundit deklaroi në një emision pak muaj më parë
Ylli i Milanit drejt Juventusit? Kjo foto ngre dyshime të mëdha (FOTO LAJM) Një foto ka ndezur imagjinatën e tifozëve së fundmit sa i përket karrierës së Hakan Calhanoglu. E ardhmja e tij ka shumë
U ekzekutua brenda shtëpisë, Adriatik Tresa dyshohet për vrasjen e "bosit" shqiptar Shqiptari Adriatik Tresa, i cili në 6 dhjetor 2020, do të mbushte 40-vjeç, u ekzekutua dje në Ekuador, ndërsa dyshohet s
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Janë apo jo bashkë? Zbulohet e vërteta e marrëdhënies së Kiarës dhe Young Zerkës (FOTO LAJM) Të gjitha dyshimiet për një lidhje të mundshme mes Kiara Tito dhe Young Zerka filluan pas fotove të publikuara në llogar
"Heshtja shton dyshimet", ish-deputeti i bën thirrje Prokurorisë dhe SPAK-ut për viktimat e COVID-19 Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka bërë një deklaratë ku i kërkon Prokurorisë dhe SPAK-ut të hetojnë fshehjen e numrit
Dyshohet si ilaçi që shkakton depresionin, OBSH kërkon të mos përdoret më Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral
Trump pati dyshime, rinumërimi i votave konfirmon fitoren e Biden edhe në Georgia Pas dyshimeve të Presidentit aktual Trump, për fitoren e Biden ka përfunduar rinumërimi i votave në Georgia, ku sërish k
Dy futbollistë të Lushnjes infektohen me COVID-19 para Tomorit, dyshohet dhe për dy të tjerë Dy lojtarë të Lushnjës janë konfirmuar me “COVID-19” dhe dyshohen se janë infektuar edhe dy të tjerë. Situata nuk është